açık ilköğretim 7, ve 8, sınıf sınavlarına hazırlanmam lazım ama nerden başlayacağım bilmiyorum

Sponsorlu Bağlantılar

akula

akula

Üye
    Konu Sahibi
açık ilköğretim 7, ve 8, sınıf sınavlarına hazırlanmam lazım ama nerden başlayacağım bilmiyorum
açık ilköğretim 7, ve 8, sınıf sınavlarına hazırlanmam lazım ama nerden başlayacağım bilmiyorum 9 tane ders var kafayı yemek üzereyim yardım edin lütfen :ağlarım:

• Beğen
Tepkiler: abdullahaytekin

ACMİLANO

Üye
valla ben başladım ve ilk sınavı yarı yarıya bitirdim yani 10 dersten 5 bitirdim .. ve bir bucuk ayda 10 kitap bitirerek ing hiç calışmadım ing anlamam nasıl olduysa 60 la gectim tabii ing en mantıklı cvp a gore vererek hareket etim sınavda yani ole bişi .. cok calışman lazzım ben 2 sınavda hedef yapamadıgım 4 dersi yapıp 3 sınava 8 olarak girmek .. ama bide su var dersaneden , halk e. merkezinden ozel ders alabilirsin ama 600 tl fiyatı ben evde calıştım onun icin ve 1 bucuk ayda yarı yarıya bitirdim ..

AKATLI

AKATLI

Üye
bu açıktan okuyunca sınavlar nası oluyo test mi oluyo

akula

akula

Üye
    Konu Sahibi
evet aynen testlerle

ufks

Üye
acık ilkögretım sınavına gırecem ama bıze 6,7,8, sınıfın kıtapcıklarını verdıler hepsını calışin dedıler bunları nasıl calişcayız bılmıyorum ılk6, sınıfın dserlerınden sınava gırılmıcekmı

akula

akula

Üye
    Konu Sahibi
3 sınav olacak herbiri bir sınıf için ama sen hepsine birden çalış

Üst Alt