Acı ama gerçek

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DefectoR

Konu Sahibi
Acı ama gerçek
Seyyar satıcının biri Anadol pikabıyla bişeyler satmak için megafonuyla gurultulu bir şekilde bağırmaktadir:
- Domates, biber, patlıcan...
Arkadan trafik polisi:
- Seyyar satıcı kenara çek!
Satıcı:
- Annaşildi tamam!

Lisedeyiz... Geometri dersi... Ders kaynasın diye yapmadığımız karaktersizlik yok. Hoca tahtaya sekil çizerken, okulun bayağı yakınından bir savaş uçağı geçti. Bizden biri:
- Aaa hocam uçak geciyo!
Hocamızdan cevap:
- Elleme geçsin!!!
Sınıf komple kısa devre...

Bir gün Bakırköy-Taksim dolmuşuna binmiştim. Aracın on konsoluna harfli sticker'larla şunlar yazılmıştı:
TURK SOFORU EN ICTEN DUYGULARIN INSANIDIR. E, ne var ki bunda, demeyin; devamını okuyun: KEMAL ATATURK !!

Abi çaycının prensibi olur mu, demeyin. Bizim çaycının cama yazdığı yazılar bunlar:
1. Sıcak cay 150.000.TL.
2. Saat besten sonra cay yoktur, ısrarcı olmayınız.
3 Tek cay için yukarı çıkamam gelip kendiniz alin

İzmir konakta bi köfteci gördüm adam tezgahını açmış çiğ köfte satiyo kocaman da bi tabelası var önünde fiyatların yazdığı... Aynen iletiyorum:
Kampanya ...
TANE: 125 bin
2 TANE 300 bin

Bodrum’da veya Datça’da küçük bi lokantanın camında "23 saat açığız" yazıyordu :)) hizmet hizmet bi yere kadar di mi, biraz da kendimize zaman ayıralım.

malum servis şoförümüz sıkışan trafikte hararet edemez halde beklerken (gayette hakliydi çünkü önündeki arabalar kuyruk olmuştu) arkadan
kornaya abanan araç sahibine camdan sarkarak "pokemon'muyum lan ben arabaların üzerinden uçayım" diye bağırarak tüm servisi yere yıkmıştı.

Devlet tiyatrosundan bi arkadaş, bi oyun için mi ne artık, Akçaabat’a gitmiş. Ekip olarak şehir merkezine gelmişler. Kafalarını kaldırınca koca bir bez afiş görmüşler. Şöyle yaziyo: “Ben de sporcunun zeki, çevik ve ahlaklı olanını severim. AKCAABAT BELEDIYE BASKANI

Sene 1992, üniversite yılları. Anneannemin hac parasıyla zar zor bir bilgisayar kapatmışız ama printer'a para kalmamış. Aksam vakti printer'i olan bir arkadaşa gidip aleti ödünç aldım, eve donup proje çıktısı alacağım. Ankara'da her kıs olduğu gibi yerler yine buz. Kayıp düşer de alete bir zarar veririm korkusuyla bir taksiye bindim. Daha iki dakka olmadan polis cevirdi, taksici kenara çekti, sonra arabadan indi, kimliğini gösterdi. Ben kucağımdaki cihazın inmemek için uygun bir bahane olduğu düşüncesiyle elde kimlik arabada bekledim. Polis abi geldi, kapıyı açtı, ve aramızda söyle bir diyalog geçti:
- O ne len oole?
- Printer
- (yanındaki öteki polise dönerek) Ecnebi oolum bu.
Sonra gülümseyerek kapıyı kapattı, güle güle manasına ikisi birden el salladılar, tekrar yola koyulduk. 500 metre kadar gittikten sonra şoför gene kenara çekti, çünkü gülmekten arabayı kullanamıyordu

sanane

sanane

Üye
Cayciyla kofteci cok komik ya :D :D

MR_Sedat

Üye
şöför ve polisler bayağı komiklermis.. :bravo: :bravo:

Gokhan43

Gokhan43

Üye
:ehe: :ehe:

_KadirşinaS_

Üye
Temiz ve safff Türk polis i :wub:

paratoner

Üye
Sene 1992, üniversite yılları. Anneannemin hac parasıyla zar zor bir bilgisayar kapatmışız ama printer'a para kalmamış. Aksam vakti printer'i olan bir arkadaşa gidip aleti ödünç aldım, eve donup proje çıktısı alacağım. Ankara'da her kıs olduğu gibi yerler yine buz. Kayıp düşer de alete bir zarar veririm korkusuyla bir taksiye bindim. Daha iki dakka olmadan polis cevirdi, taksici kenara çekti, sonra arabadan indi, kimliğini gösterdi. Ben kucağımdaki cihazın inmemek için uygun bir bahane olduğu düşüncesiyle elde kimlik arabada bekledim. Polis abi geldi, kapıyı açtı, ve aramızda söyle bir diyalog geçti:
- O ne len oole?
- Printer
- (yanındaki öteki polise dönerek) Ecnebi oolum bu.
Sonra gülümseyerek kapıyı kapattı, güle güle manasına ikisi birden el salladılar, tekrar yola koyulduk. 500 metre kadar gittikten sonra şoför gene kenara çekti, çünkü gülmekten arabayı kullanamıyordu
bu ne yaw zuahhaah :haha: :ah:

the_patriot

Üye
yuh be zuhahaaaha :lol2: :lol2:

KaKa

Üye
puahahahahhahhahah :kop: :ehe: :ehe:

yılmass_

yılmass_

Üye
hem zuhahahahahah hemde puhahahahahah :P :P :P :P :P

keano

Üye
hohahohaohohoaoo cok komikmis polis amcalar...

bedne anlatiim 1 dene.ama kalp rahatsizliiniz varsa okumayin..simdiden uyarayim...lemanyagin dumur oldum kosesine kac senedir gondercem diyip gonderemediim bi olay (tembelimdirde)

Kuzenle plajda oturuyoz..arkamizdada bi grup kiz var..
Kiz anlatiyo:
Benim abim bi zenciyle tanisti, Ce$me'de..Abim dedi "Vat iz yor neym?"
Zenci: "Gir " demis
Abiside: Ooo memnum oldum bende "CIK"..
soona kizlar gulmeye basladirlar biz kuzenle kendimizden gecmisiz, hatta beni hastaaneye kaldirdilar bu espirinin $oku uzerine...
soona ayni kiz devam ediyo..iste muzikten konusyolar..O yazda Mustafa Sandal ingilizce bi sarki cikarmis...
Kiz: "Normal ingilizce ile sorunum yok, ama ben o $arkinin sozlerini ezberleyemdim cunku amerikan ingilizcesi" demezmi....biz kalkip gittik..yemin ediyom girdik denize kactik yaa...off yaaaaaa offfff..soona ben denizde bidaa kalp krizi gecirdim...

DefectoR

Konu Sahibi
Originally posted by keano@Jun 25 2005, 12:50 PM
hohahohaohohoaoo cok komikmis polis amcalar...

bedne anlatiim 1 dene.ama kalp rahatsizliiniz varsa okumayin..simdiden uyarayim...lemanyagin dumur oldum kosesine kac senedir gondercem diyip gonderemediim bi olay (tembelimdirde)

Kuzenle plajda oturuyoz..arkamizdada bi grup kiz var..
Kiz anlatiyo:
Benim abim bi zenciyle tanisti, Ce$me'de..Abim dedi "Vat iz yor neym?"
Zenci: "Gir " demis
Abiside: Ooo memnum oldum bende "CIK"..
soona kizlar gulmeye basladirlar biz kuzenle kendimizden gecmisiz, hatta beni hastaaneye kaldirdilar bu espirinin $oku uzerine...
soona ayni kiz devam ediyo..iste muzikten konusyolar..O yazda Mustafa Sandal ingilizce bi sarki cikarmis...
Kiz: "Normal ingilizce ile sorunum yok, ama ben o $arkinin sozlerini ezberleyemdim cunku amerikan ingilizcesi" demezmi....biz kalkip gittik..yemin ediyom girdik denize kactik yaa...off yaaaaaa offfff..soona ben denizde bidaa kalp krizi gecirdim...
[post=95612]Quoted post[/post]​

:cray: ben bişi anlamadım. :huhu:

slayer

Üye
DefectoR sonuncu manyakmış

bu tip kızlardan bizim okulda da var

Caine

Caine

Üye
defector senin taksi printer cok superdi cidden epey güldüm. keano arkadasımında ne anlatmaya calisdiğini cok iyi anladım onada cok güldüm. bende mustafa sandalın şarkısının sözlerini anlamamışdım. çünkü bende ingiltere ingilizcesi ni biliyom o yuzdennnnnn :lol2:

cepix

cepix

Üye
Köfteci çok komik ya hade çayvı haklı 1 çay için çıkılırmı yukarı:P

ringwraith

Üye
komedi yaw

puraq

Üye
en sondaki çok komik yavv koptum -ecnebi lan bu zuahuaha

mavizeybek

mavizeybek

Üye
akçabat belediye başkanı :haha:

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Süper.. :bravoo:

vormound

Üye
bunların hepsı senın basındanmı gectı murat abı??.. :D

Exalans

Exalans

Üye
tabiki ya belkide günün 1/24 ini sevgilisine ayırıyodur belki bak bana ben okadarda ayırmıyorum :müzik:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt