Acer Aspire V3-551G Windows 8

Sponsorlu Bağlantılar

AtknDnzli23

Üye
    Konu Sahibi
Acer Aspire V3-551G Windows 8
Öncelikle herkese hayırlı günler.
Arkadaşlar Benim ACER ASPİRE V3-551G model laptop um var bunu alalı 3 yıla yakın oluyor. Dolayısıyla illa ki format attım. Bilgisayarım ilk aldığımda Windows 8 single language işletim sistemi vardı. İlk aldığım zamanlarda bilgisayardan hiç anlamadığım için bilgisayarcıya göndermek zorunda kalmıştım. Gönderdikten sonra Gelen sistem Windows 8 Pro sürümüydü. Şu anda windows 7 var. Ben bunu orjinal işletim sistemine çevirmek istiyorum fakat acer ürünlerinde kurtarma diski bilgisayarın içinde oluyormuş. Bilgisayarıma format atıldığı için o da gitti. Şu anda orijinal işletim sisteminin iso dosyasını falan biyerden bulabilirmiyim. Yardımcı olursanız çok makbule geçer. Şimdiden herkese teşekkürler. Hayırlı forumlar :D

cihanata_1

cihanata_1

Üye
servisine gönder:)

AtknDnzli23

Üye
    Konu Sahibi
servisine gönder:)
bulunduğum şehirde servisi yok kargoyla istanbula göndermem gerek ve garanti geçen yaz bitti ücret alınır ve ne kadar ücret alınır hiç bi fikrim yok sabahtan beri araştırıyorum internetten 14 gb dosya buldum indirsemmi bilemedim

cihanata_1

cihanata_1

Üye
bulunduğum şehirde servisi yok kargoyla istanbula göndermem gerek ve garanti geçen yaz bitti ücret alınır ve ne kadar ücret alınır hiç bi fikrim yok sabahtan beri araştırıyorum internetten 14 gb dosya buldum indirsemmi bilemedim
firmaya telefon vb. bir yolla ulaşarak ücret vb. şeyler hakkında bilgi alabilirsiniz:)

AtknDnzli23

Üye
    Konu Sahibi
firmaya telefon vb. bir yolla ulaşarak ücret vb. şeyler hakkında bilgi alabilirsiniz:)
siteden e posta yoluyla ulaştım cevap henüz gelmedi benim aradığım bu recovery image iso dosyasını bulabileceğim bir yer varmı

• Beğen
Tepkiler: cihanata_1

Üst Alt