Tavsiye ace 2 hard brick

Sponsorlu Bağlantılar

medethan

Üye
    Konu Sahibi
ace 2 hard brick
sa gençler benım samsung galaxy ace 2 telefonumun ıcınde stock jb yukluydu root vs yoktu sayac falan 0 hıcbısey yok ama ben nette bı tane s5 romu gordum ve onu odın ıle flaşladım odın tam bıttı derken faıl verdı telefon kapandı ve bırdaha acılmıyor ne download ne recovery sarja da tepkı vermıyor sımdı servıs anlar mı :icelim::icelim::icelim::lac:

Kontrol

Kontrol

Üye
Jtag yardimi ile acabilirsiniz.
Malesef onun disinda baska hicbir sekilde cihaz tepki vermez.

• Beğen
Tepkiler: medethan

medethan

Üye
    Konu Sahibi
kardeş ben açmanın derdinde degilim jig ile açılacagını biliyorum önemli olan servis ne diyecek neyse 1 haftadır serviste bı haber gelince buraya yazarım

Kontrol

Kontrol

Üye
Servis ne diyecek. Kullanici hatasi, baska sekilde cihazi nasil brick edeceksiniz?
Servis yorumunu bekliyorum.

onurcngzhn34

onurcngzhn34

Üye
jig olmaz.
ayrica .zip bir dosyayı odinle yükleyemessin hata verir.

dosya uzantısı acaba .md5 miydi yoksa .zip miydi ?

mürteza16

mürteza16

Üye
Servisten geldi mi?

medethan

Üye
    Konu Sahibi
gençler servisten para iadesi aldım :D ONUNLADA ZENFONE 2 aldım

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
konu :locked2: o zaman @SHS hocam

fatihmaniabjk

Üye
sa gençler benım samsung galaxy ace 2 telefonumun ıcınde stock jb yukluydu root vs yoktu sayac falan 0 hıcbısey yok ama ben nette bı tane s5 romu gordum ve onu odın ıle flaşladım odın tam bıttı derken faıl verdı telefon kapandı ve bırdaha acılmıyor ne download ne recovery sarja da tepkı vermıyor sımdı servıs anlar mı :icelim::icelim::icelim::lac:
ya kardeş sonuç ne oldu bilgi verirmisin o nalet olasıca s5 romu bende yükledim şimdi o forumun altına bilgi yazdım keşke 2 sene önce yüklemeyin yazsaydın oraya

Üst Alt