acayip güzel sözler...nick de olabilir...sayfa 3

Sponsorlu Bağlantılar

qurbuz

qurbuz

Üye
    Konu Sahibi
acayip güzel sözler...nick de olabilir...sayfa 3
Dunyada en feci şey „Yalnızlık“ en acı şey „Unutulmak“ en soğuk cevap „Hayır“ en sıcak kelime „Dostluk“ ama her şeyden önemlisi „SEN“...

Git rüzgar söyle onu nasıl sevdiğimi uğruna ölebileceğimi ama bir şeyi unutma eğer bir başkasıyla mutluysa sus sessizce dön geri....

Ne zaman son duam okunur, adıma ağıtlar yakılırsa, ne zaman cesedim çukura koyulur, topraklar üstüme kapanırsa, ancak o zaman unuturum seni...

Seven unutmaz, Unutan sevmemiştir, Sevipte unutmuşsa, ne yazık´ki sevmesini bilmemiştir...

Biz sevgimizi çiçek gibi elimizde, sakız gibi dilimizde değil, patlamamış kurşun gibi yüreğimizde taşırız...

Bütün zincirler kopsa, bütün kalpler kırılsa herkes seni unutsa, benim kalbim unutmaz seni...

Sevsende olur sevmesende,
dönsende olur dönmesende,
görsemde olur artık görmesemde.
Bitmeyecek bu yağmur sevdaları..

.

Çok günesler gördüm ; gözlerin hariç,
Çok rüzgarlar gördüm ; saçlarin hariç,
Çok atesler tuttum ; ellerin hariç ,
Hiç kimseyi bu kadar özlemedim ; yalnizca sen hariç.....

• Beğen
Tepkiler: Duman3851

Feel It

Feel It

Üye
teşekkürler acayip güzelmiş hakkaten

huri$

huri$

Üye
Ne zaman son duam okunur, adıma ağıtlar yakılırsa, ne zaman cesedim çukura koyulur, topraklar üstüme kapanırsa, ancak o zaman unuturum seni...

bunu cok tuttum hepsi cok guzelde bence bu ba$ka guzel

çermike

Üye
hoş

--------------- Ekleme ---------------

hoşş

--------------- Ekleme ---------------

hoşmuş saol

orantez31

Üye
iZiη vєrDiм ßu qєćє qözγaŞıмıη aкмaSıηa ..! Karar vєrDiм qєÇмişi uηuтup SiLßaşтaη γaŞaмaγa.. ! ...Yємiηiм Dir Döηüp ßaкмaмaк вir Daha aRкaγa ..g ßєηiм мuтLuLuğuм Sєηiη aCıη σLSuη..! ßuDa Saηa iLк vє Sση вєdduam oLsun..!