Haber Ac4: Black Flag Pc Sistem Gereksinimleri Yayınlandı

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Ac4: Black Flag Pc Sistem Gereksinimleri Yayınlandı
Ubisoft‘un geliştirmiş olduğu Assassin’s Creed serisinin en son oyunu olanAssassin’s Creed IV: Black Flag‘ın sistem gereksinimleri belli oldu. PC, PS3, PS4, Xbox 360, Xbox One ve Wii U platformları için geliştirilen AC4: Black Flag‘ın PC versiyonu için gerekli olan sistem gereksinimleri yayınlandı.

Ubisoft’a bağlı Montreal stüdyolarında geliştirilen, oyuncuları meraklandıran ve heyecanlandıran yapımda, Captain Edward Kenwaykarakterinin maceralarına ortak olacağız. Oldukça başarılı grafiklere sahip olan oyun 1 Kasım’da PS3 ve Xboox 360 için sunulurken, PC, PS4 ve Xbox One versiyonun da 22 Kasım’da raflardaki yerini alması bekleniyor. Ubisoft, dijital oyun satış mağazası Uplay üzerinden oyunun sistem gereksinimlerini yayınladı.

MİNİMUM SİSTEM GEREKSİNİMLERİ:
İşletim Sistemi: Windows Vista SP – Win 7 SP – Win 8 (32 ve 64 bit versiyonları)
Sadece 64 bit işletim sistemleri desteklenmekte
İşlemci: Intel Core2Quad @ 2.6GHz veya AMD Athlon 2 X4 620 @ 2.6GHz
RAM: 2GB
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 260 veya AMD Radeon HD 4870 (512MB VRAM modeli)
Sabit Disk: 30GB boş alan

ÖNERİLEN SİSTEM GEREKSİNİMLERİ:
İşletim Sistemi: Windows Vista SP – Win 7 SP- Win 8 (32 ve 64 bit versiyonları)
Sadece 64 bit işletim sistemleri desteklenmekte
İşlemci: Intel Cre i5 2400S @ 2.5GHz veya AMD Phenom II x4 940 @ 3.0GHz veya daha iyi bir model
RAM: 4GB veya üstü
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 470 veya AMD Radeon HD 5850 (1024 MB VRAM modeli)
Sabit Disk: 30GB boş alan

AC4: Black Flag PC sistem gereksinimleri yayınlandı

candeniz_1991

candeniz_1991

Üye
Hayatta çalıştırmaz..

Uhops

Uhops

Üye
Oyun 30GB'mi olacak :hmmm

burakkk97

Üye
22 Kasım :eller:

arslanla

arslanla

Üye
2.3 ghz işlemci 8 gb ram 1 gb ekran kartı var çalıştırır mı?

Skymich

Skymich

Üye
Benim PC bozulmasaydı.. Kardeş orada yazıyor gereksınımler baksana çalıştırmıyor seninki.