ac 4 te bölüm geçemiyorum yardımcı olabilecek varmı ?

Sponsorlu Bağlantılar

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
    Konu Sahibi
ac 4 te bölüm geçemiyorum yardımcı olabilecek varmı ?
arkadaşlar assassins creed 4 oynuyorum iki tane hisarı patlatma görevine geldim ancak hisardan gelen bombalar gemilerden gelen bombalar yüzünden bir türlü yapamadım bana o bölümü geçebilecek ac4 uzmanı varmı

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Kardeşim türkçe yama çıktı kurdun mu? Daha anlaşılır olacağından geçebilirsin belki öyle. Olmadı youtube da oynanış videoları var kardeşim oradan da bulup bakabilirsin.

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim türkçe yama çıktı kurdun mu? Daha anlaşılır olacağından geçebilirsin belki öyle. Olmadı youtube da oynanış videoları var kardeşim oradan da bulup bakabilirsin.
Türkçe yamayıda kurdum ancak hisarları bombalamaya çalıştığımda hem hisarlardan hemde gemilerden gelen bombalar hemen ölmeme neden oluyordu çok denedim olmadı son çare hile yaptım geçtim orayı hileyi kapattım

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Ben de birkaç yerde aşırı takılmıştım ama ilk çıktığı hafta oynadım diye şu an hatırlayamadım özür dilerim. Ama define haritalarında yardım edebilirim :cool

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
    Konu Sahibi
Ben de birkaç yerde aşırı takılmıştım ama ilk çıktığı hafta oynadım diye şu an hatırlayamadım özür dilerim. Ama define haritalarında yardım edebilirim :cool
Ilgin için tşk ederim :)

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Ben de bu gece başlarım oyuna tekrar kardeşim.

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Kesinlikle :D

Üst Alt