abi benim devam et


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

jöly

Üye
    Konu Sahibi
Adamın biri yeni ferrari almış ve trafiğe çıkmış adam kırmızı ışıkta durmuş.Arkasından bir kamyon vurmuş.Çarpan adam hemen ferrari sahibine gidip yalvarmış:

-- Ağabey valla bir sürü çocuğum var beni affet demiş.Bunu üzerine adam kamyon şoförünü affetmiş ve yola devam etmişler.

Bir sonraki kırmızı ışıkta tekrar duran adamın arabasına tekrar bir kamyon arkadan çarmış.Adama arkadan biri seslenmiş :

--Ağabey benim devam ett
 
ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
:ehe
 

cLuBBeRzAn-CoCo

Üye
çok komik miş çok saol paylaşım için:kop:
 
Romantik Prens

Romantik Prens

Üye
:):)
 
Pure Life

Pure Life

Üye
:kop::kop:
 

tuba.dmn

Üye
:D:D
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt