aaaaaaaaa

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ibrother

ibrother

Üye
    Konu Sahibi
aaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

ssercan

Üye
Bende daha yeni aldım hattı kullanıyorum 1aydır hiç öyle bir sorun yok.Arkadaşın bir pakete yanlışlıkla üye olmuş büyük ihtimal.Böyle basit nedenlerle hattı suçlamayalım gülünç oluyor:oke:

mutosun

Üye
vodafone çok kötü bir operatör! Turkcell den şaşmamak lazım ama onlarında paketleri tuaf,, ben hepsini denedim, bulunduğum bölgede hepsi çektiği için sorun yaşanmıyor ama paketlerde hangisi uygunsa ona geçiyorum :)

zaza

zaza

Üye
illa üye olmuştur bir yere benim 10 yıllık hattım var bugüne kadar hiç bir sorun yaşamadım illa biryerlere abone olmuştur. Boşuna kesinti yapmazlar zaten adamlar değil bilgisayar çalışıyor bu konularda

rapman

rapman

Üye
Durduk yere hiç bir operator kontör almaz, alamaz ! Vodafone dünya çapında bir operatör, zorbalık yapacak hali yok.Ya daha önceden bir pakete abone oldunuz, ya da bir internet sitesine numaranızı vererek ve bunu onaylayarak ücretli üye oldunuz. Kontörünüzün niçin bittiği öğrenmek için bir Vodafone bayisine gidip "aboneliklerimi görmek istiyorum" demeniz yeterlidir.Gelip burada haksız yere iftira atmanızın lüzümü yok..

• Beğen
Tepkiler: zaza
Kral 63

Kral 63

Üye
vodafone gibi bir operatörün 10 liraya tenezzül edeceğini sanmıyorum

zaza

zaza

Üye
hem diyelimki adamlar böyle bir yerlerden paralar elde etmek istiyor o zaman neden cepten sınırsız net paket çıkarsın ki biz kullandıkça adamlara zararı var

'Lorelai

'Lorelai

Üye
Turkcell'in ve Avea'nın çaldıklarından sonra Vodafone 10 TL çalmış çok mu ? :D
Benden hiç çalmadı açıkcası. Çok memnunum. :)

MetQ7

MetQ7

Üye
Dostum bence o senin şanssızlığın

Sandrake

Sandrake

Üye
Valla bende böyle bir sorun yok

arslansem

arslansem

Üye
Bu konularla neden kimse ilgilenmiyor?

Sidretül Münteha

Üye
Tamam Almam :pro:

• Beğen
Tepkiler: buketcik
buketcik

buketcik

Üye
bende yeni geçtim ya:hmmm

greenmile

greenmile

Üye
bi kere benim de buhar olmuştu liralarım vodafone genel merkezinin önünde sabaha kadar yattım verdiler faiziyle:ehe

Εthnic

Εthnic

Üye
benimde bir ara haftada 10 liram dusuyordu.. musteri hizmetlerini aradim ozel bir servise aboneliginiz var deyip o servisin must. hzm. numarasini bana verdi.. arayip iptal ettirdim.. abonelige gelince.. yigenim telefonu kurcalayip telefona gelen bir mesajdaki linke gitmis.. yani sende o bu operatore laf atmadan once musteri hizmetlerinden sorununun neden kaynaklandigina iliskin bilgi alabilirsin...

• Beğen
Tepkiler: buketcik
buketcik

buketcik

Üye
Εthnic;3392311' Alıntı:
benimde bir ara haftada 10 liram dusuyordu.. musteri hizmetlerini aradim ozel bir servise aboneliginiz var deyip o servisin must. hzm. numarasini bana verdi.. arayip iptal ettirdim.. abonelige gelince.. yigenim telefonu kurcalayip telefona gelen bir mesajdaki linke gitmis.. yani sende o bu operatore laf atmadan once musteri hizmetlerinden sorununun neden kaynaklandigina iliskin bilgi alabilirsin...
Güzel msj dan dolayı özel olarak teşekkürederim arkaşım:bigstar:

• Beğen
Tepkiler: Εthnic

archh

Üye
Arkadaşım bu kadar egoist davranmana gerek yok arada sırada oluyo böyle şeyler vodafone,avea,türkcell farketmiyo hepsinin buna benzer şikayetleri var.Ben 6 aydır vodafone kullanıyorum bi yamuğunu görmedim,gayette memnunum.

dj eşref

Üye
kardes sen en ıyısı 05424440542 musterı hızmetını ara durumunu anlat bakalım ne dıyecekler hıc kımse durduk yerde TL almaz 1 sebebı vardır ben 11 yıldır bu hattı kullanıyorum ve aynı numara bende boyle 1 sey olmadı sımdıye kadar

ibrother

ibrother

Üye
    Konu Sahibi
benim hatta dolandırıcı dadanmış savcılığa vereceğim vodafone çalışanı çıktı.hattımı kendi üzerine alıp transfer etmiiş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt