a310f download mode pc ile bağlantı kurmuyor

Sponsorlu Bağlantılar

mkrts

mkrts

Üye
    Konu Sahibi
a310f download mode pc ile bağlantı kurmuyor
selamünaleyküm galaxy a3 a310f telefon var
ekran kilit deseni unutulmuş, google hesabını bilmiyorlar, download mode a alıyorum fakat bilgisayar ile bağlantı kurmuyor. bu doğal mı ? usb kablo falan herşey orjinal, zaten bağlantı sesleri falan geliyor ama aygıt yöneticisinde bişe çıkmıyor

frp lock yüzünden pc ile bağlantı engelleniyor mu ?

arslan3332

arslan3332

Üye
Bilgisayar da odin açıkken mi bağlıyorsun? Ayrıca bu şartlarda box yazılımdan başkası cihazı kurtaramaz.Geçmiş olsun.

mkrts

mkrts

Üye
    Konu Sahibi
Bilgisayar da odin açıkken mi bağlıyorsun? Ayrıca bu şartlarda box yazılımdan başkası cihazı kurtaramaz.Geçmiş olsun.

Odin kapalıyken bilgisayara bağlıyorum sonra Odin açıyorum

Sorduğun soruyu anlıyorum hocam fatet bu soruyu sorma diye söyledim zaten aygıt yöneticisinde hiçbir şeyi gözükmüyor kablo sağlam ses çıkıyor yani bağlantısız çıkıyor fakat aygıt yöneticisine yeni bir cihaz eklenmiyor

FRP lock olunca aygıtın cihaza bağlanmasına izin verilmiyor mu ben hep eski cihazlarla işlem yaptım şu ana kadar

arslan3332

arslan3332

Üye
Frp lock bağlantıya engel olmaz senin sorunun odin driver eksik gibi görünüyor.Doğru driver kurduğuna emin değilsen kontrol edebilirsin.Sayfanın aşağısında driver indirme bağlantısı mevcut.Driverda sorun yok diyorsan başka kablolar deneyebilirsin.Orjinal kablolarda farkında olmadan bozulabiliyor.Sonuç olarak cihazı sorunsuz bağlasan bile frp lock denen bela senin hiçbir şey yapmana izin vermeyecek.Box yazılım ile bunu aşabilirsin odin buna çare bulamıyor.Geçmiş olsun.

Üst Alt