A101 (22 OCAK PERŞEMBE) - Dört Çekirdekli Tablet 149 TL!

Sponsorlu Bağlantılar

ayfon6geldimi

ayfon6geldimi

Üye
    Konu Sahibi
A101 (22 OCAK PERŞEMBE) - Dört Çekirdekli Tablet 149 TL!
A101 / 22 Ocak Perşembe Tablet Kampanyası

Fiyat: 149,00 TL

4 çekirdekli olmasıyla bir adım önde. Tablet almayı düşünenler bu sefer kaçırmasın bu fırsatı.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Kaç GHz?

ayfon6geldimi

ayfon6geldimi

Üye
    Konu Sahibi
Pek Gözüm Tutmadı Ama Hadi Hayırlısı Ben 8.1 Tablet Öneririm

Hocam bence bu fiyata bu tablet bi daha bulunmaz gibime geliyor. Zaten tanıtım amaçlı verilmiştir A101'e. + 8.1 olayı bambaşka Windows seven direk onu alsın zaten.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Hocam bence bu fiyata bu tablet bi daha bulunmaz gibime geliyor. Zaten tanıtım amaçlı verilmiştir A101'e. + 8.1 olayı bambaşka Windows seven direk onu alsın zaten.
Umarım Kasmaz Yani Ekranı 7" Pekde Büyük Olmasada İşlemcisi İyiymiş Aslında 120 130 Tlye Biraz Daha Donanımı Düşük Tabletler Var Aslında Ama Buda Fena Sayılmaz Bataryasını Filan Güzelce Araştirmanızı Tavsiye Ederim Özellikle OTG Gibi Bazı Şeylerede Şimdiden Alacaklara Hayırlı Olsun :oke:

ayfon6geldimi

ayfon6geldimi

Üye
    Konu Sahibi
Umarım Kasmaz Yani Ekranı 7" Pekde Büyük Olmasada İşlemcisi İyiymiş Aslında 120 130 Tlye Biraz Daha Donanımı Düşük Tabletler Var Aslında Ama Buda Fena Sayılmaz Bataryasını Filan Güzelce Araştirmanızı Tavsiye Ederim Özellikle OTG Gibi Bazı Şeylerede Şimdiden Alacaklara Hayırlı Olsun :oke:

Hocam 120-130 TL olanlarda bilinmedik işlemci var bunda İntel var en azından :D Dediğin gibi alacaklara hayırlı olsun :)

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Hocam 120-130 TL olanlarda bilinmedik işlemci var bunda İntel var en azından :D Dediğin gibi alacaklara hayırlı olsun :)
Aha Buldum :D Bakın Arkadaşlar Angry Birds Açıyor Çocuklarımada Bu Tabletten Kullandırıyorum Yanında Çekiliş İle Bir Çip 10 Bulaşık Makınesi 21 Kaykay Veeeeeeeee En Önemlisi 5 KG Bal Efendim Alana Hayırlı Olsun :tebessüm:

ayfon6geldimi

ayfon6geldimi

Üye
    Konu Sahibi
Aha Buldum :D Bakın Arkadaşlar Angry Birds Açıyor Çocuklarımada Bu Tabletten Kullandırıyorum Yanında Çekiliş İle Bir Çip 10 Bulaşık Makınesi 21 Kaykay Veeeeeeeee En Önemlisi 5 KG Bal Efendim Alana Hayırlı Olsun :tebessüm:

Ahahaha :D alıyorsun 2 gün sonra çöpte...

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
caps6

caps6

Üye
a101 2 hafta önce bu markanın 2gb ramli tabletini 139 liraya satıyordu hafıza ve ekran aynıda işlemcisini hatırlamıyorum

Locked1

Locked1

Üye
a101 2 hafta önce bu markanın 2gb ramli tabletini 139 liraya satıyordu hafıza ve ekran aynıda işlemcisini hatırlamıyorum

Aynen hocam o Premium Tab 7 IPS modeliydi. Onda 2GB DDR2 varken bunda 1GB DDR3 var. + Bu dört çekirdekli.

Üst Alt