A Milli Bayan Voleybol Takımı, Ölüm-Kalım Maçında...

Sidretül Münteha

Üye
    Konu SahibiSultanlar’dan ya devam ya tamam

A Milli Bayan Voleybol Takımı, ölüm-kalım maçında... Filenin Sultanları, play-off F Grubu’nda bugün saat 21.00’de Sırbistan ile karşılaşacak.
B Grubu’nu 1 galibiyet, 2 yenilgi ve 4 puanla 3. sırada bitiren Milliler, Sırbistan karşısında mutlak kazanmak zorunda. F Grubu’na galibiyetsiz çıkan Sultanlar’ın yarı finale kalabilmesi için maç kaybetmemesi gerekiyor. Alınacak bir yenilgi halinde gruptan çıkma şansımız mucizelere kalacak. Antrenör Chipriani, Sirbistan’ı yeneceklerine inandıklarını ifade etti.
 
  • Beğen
Tepkiler: huri$ ve Henry
Henry

Henry

Üye
Libero Kendini Aşması Lazım. Nihan Sanırım Adı. Böyle Libero Olmaz Olsun. Sonradan Oyuna Giren Gizem Bile Ondan Katbe Kat İyi. Kız Kucağına Gelen Topu Arkaya Kaçırıyor. Bizi Almanya Maçında Yaktı Tek Başına. Diğer Bir Sözümde Deniz'e Bu da Yedekte Kalmalı. Top Öldürücü Özelliği Olan ve Atletik Oyuncu Gözde Kırdar Oynamalı. Şahsen Ben Gözde Hayranıyım; Bide Sayı Yapınca 2 Parmağını Öpünce Bitiyorum :) Neslihan Servislerde Daha Dikkatli Olmalı. Kısaca Neslihan'ın Ölüsü Bile Yetiyor. Maçı Kazanma Şansımız Çok Az ama; Neden Olmasın.

Bide Konudaki Resim Çok Eskide Kaldı. Birisi Natalia Birisi Aysun Özbek Sanırım. Aysun Dedim de Aklıma Geldi Bu Kıza da Hayrandım :P Ne Biçim Kayarak Smaçları Vardı. Eda Erdem de Şuan Onu Aratmasa da Aysun u Unutmak Mümkün Değil. Gerçi O Zamanda Oyuncular Süperdi; Neslihan, Esra, Natalia, Bahar, Aysun, Gülden, Özlem ....

İnşallah Kazanırız. Teşekkürler Konu İçin.
 

Sidretül Münteha

Üye
    Konu Sahibi
Güzel Takipçisin Muşteba ... Natalia Benımde Sevdiğim Biri Süper Oynardı Çok Güzel Smaç Kaldırırdı :)
Evet Bilerek Eski Resmi Koydum Zaten :) Genelde Gözümde Ki Kişi Natalia Ama Yok :)
 
Henry

Henry

Üye
™ мγdяєaм;1667972' Alıntı:
Güzel Takipçisin Muşteba ... Natalia Benımde Sevdiğim Biri Süper Oynardı Çok Güzel Smaç Kaldırırdı :)
Evet Bilerek Eski Resmi Koydum Zaten :) Genelde Gözümde Ki Kişi Natalia Ama Yok :)
Voleybolu Başta Olmak Üzere Tüm Spor Dallarını Yakından Takip Ederim
 

Sidretül Münteha

Üye
    Konu Sahibi
Güzel O Zaman :)
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt