A Haber WhatsApp İhbar Hattı İletişim Telefon Numarası


Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
A Haber’e WhatsApp ihbar hattı üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. A Haber Whatsapp ihbar hattı iletişim ve telefon numarası ile ilgili tüm bilgiler makalemizde yer alıyor.

Akıllı cep telefonlarının hayatımıza girmesiyle birlikte artık hepimiz bir haber editörü haline geldik. A Haber tarafından hazırlanan Whatsapp ihbar hattı ile birlikte bir yerde yaşanan olay hakkında haber editörleri en hızlı şekilde bilgi edinebiliyor.

A Haber Whatsapp ihbar hattı iletişim telefon numarası: 0 553 870 20 07

Hat sadece önemli olaylarda verebileceğiniz bir ihbar hattı olarak kullanılmazken, istek ile arzularınızı da belirtebiliyorsunuz. Gönderdiğiniz fotoğraf ile
videoların canlı yayında yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Örneğin özellikle güvenlik kameralarınıza yansıyan ilginç görüntüler ile yapılan hırsızlıklar bir haber konusu olabilir.

Sizde haber niteliği olduğunu düşündüğünüz tüm bilgileri A Haber Whatsapp ihbar hattına bildirebilirsiniz.
 
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Tşkler
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt