Oyun 9mm HD

Sponsorlu Bağlantılar

Artiz Bey

Üye
    Konu Sahibi
9mm HD
Benim sorum biraz farklı olacak arkadaşlar. 9mm oyununu 3 aydır arıyorum ama birşey çıkmadı. Bulsamda çalışırmı diye düşünüyorum. Google playden satın almak istesem de cihazınız bu sürümle uyumlu değil hatası var. GTA san andreas oyunu android için ilk çıktığındada bu hatayı alıyordum ama çıktı 3 gün sonra başka bir siteden bulup apk+obb olarak indirip kurdum ve çalıştı. 1 GB RAM orijinal ROM ve cihaz rootsuz. FIFA 14 içinde aynı hatayı alıyordum ve onuda forumdan bulup indirdiğimde oda çalıştı. Telefon General Mobile Discovery 4 GB modeli. 16 GB hafıza kartı var ve toplam hafıza şu an 12,56 GB. Oyunların ikiside rahatlıkla hiç kasmadan çalışıyordu. Sonra ben buna birde MC4 ekledim ve 3 oyun hepsi yüklüyken hiç kasmıyordu. Şimdi FIFA yüklü sadece ve hala uyumlu değil gösteriyor. İşlemci powervr 1 yada 1.2 ghz olması lazım. 9mm oyununun da apk+obb dosyasını bulsam bu cihazda çalışırmı? Ve birde elinde apk+obb dosyaları olan bir arkadaş upload edip link atarsa çok memnun olurum çünkü linklerin hepsi ölü :(This game is not compatible with your device. Please send a refund.

BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
Hatayı aldığım birçok oyun gerçekten çalışmadı bende ama sende çalışmış bi dene bir sürü link var

afer459

afer459

Üye

dodtum bunu dene galiba WiFi ile indiriyo datayi :oke:

Üst Alt