Karşılaştırma 925-S4Mini

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Serhan

Serhan

Üye
    Konu Sahibi
925-S4Mini
Başlık saçma gelebilir banada öyle geldi ama kuzenimin s4minisi var bana 925 ten daha iyi diyor siz bikaç cümleyle anlatsanız beni dinlemiyor. Sonra malum :locked2::locked:

leeshore

leeshore

Üye
:sirit::sirit:

XstaylaX

Üye
İkisininde belirli iyi özellikleri var.

kfahaa

kfahaa

Üye
Nokıa reistir samsung u boşver :)

• Beğen
Tepkiler: Serhan
OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
925 :cool

• Beğen
İnternettin HOCA

İnternettin HOCA

Üye
925 yeğen

¯\_(ツ)_/¯ ಠ_ಠ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ಥ⌣ಥ

• Beğen
leeshore

leeshore

Üye
Rom-root işlerine gönül veren, istediği gibi kişiselleştirmek,kurcalamak isteyen birisi için S4mini 925'ten daha iyi.

Kameraya önem veren,akıcılığı stabiliteyi isteyen aynı zamanda da akıllı telefonun bütün gereksinimlerini karşılamasını isteyen birisi içinde 925 S4 mini'den daha iyi. :)

• Beğen
Tepkiler: br1903 ve muhammettvurucu
dakamon

dakamon

Üye
S4 te 1.5 gb ram var bildiğim kadarıyla ama bildiğin android ve touchwitz var ve o yüzden o ramin 0.5 ini yokmuş gibi say :) kamera olarak 925 daha iyi işlemci olarak yine android ve touchwitz donanımı sömürecektir her turlu 925 eline verir s4 mininin :)

Tost Makinası ile gönderildi.

• Beğen
Tepkiler: muhammettvurucu, Aybin.Kilic, Yağız Ryan ve 1 kişi daha
luckysleven

luckysleven

Üye
S4 te 1.5 gb ram var bildiğim kadarıyla ama bildiğin android ve touchwitz var ve o yüzden o ramin 0.5 ini yokmuş gibi say :) kamera olarak 925 daha iyi işlemci olarak yine android ve touchwitz donanımı sömürecektir her turlu 925 eline verir s4 mininin :)

Tost Makinası ile gönderildi.

Her turluden sonrasi net ve yeterli bir cevap : )

• Beğen
Tepkiler: Serhan ve muhammettvurucu
osmanmert94

osmanmert94

Üye
Abi S4 Mini ve Lumia 925 karşılaştırmayın lütfen ya. Oyuncak telefon mu gerçek mi belli değil S4 Mini. Birde o lanet TouchWiiz var kullandıktan 1 ay sonra boş ram 500mb larda gezer. Arkadaşta G2 var 2GB ram onda bile max 700-750mb boş ram kalıyor genelde 550-650 civarı. TouchWizz olmamasına rağmen. O yüzden arada telefon kasıyor. Bu androidi HTC den başka adam gibi yapan yok. Onunda en iyi 2499₺ çok pahalı.

• Beğen
Serhan

Serhan

Üye
    Konu Sahibi
Rom-root işlerine gönül veren, istediği gibi kişiselleştirmek,kurcalamak isteyen birisi için S4mini 925'ten daha iyi.

Kameraya önem veren,akıcılığı stabiliteyi isteyen aynı zamanda da akıllı telefonun bütün gereksinimlerini karşılamasını isteyen birisi içinde 925 S4 mini'den daha iyi. :)
Rom root işleriyle zaten 3-4 yıldır uğraşıyorum :D

ardacumhur

ardacumhur

Üye
Eğer iki cihazı da kıyaslayacaksak orijinal romları ile kıyaslamalıyız ki wp o zaman ezer. Stabilite açısından.

Ama yapabilecekleri açısından bakacaksak, s4 mini cyanogenmod ile hem stabiliteyi, hem çok uygulama desteğini, hem de kişiselleştirilebilme desteğini arkasına alır.

Stock olarak kullanmazsan s4 mini.
Stock kullanırsan 925 daha iyi.

Tabi ki burada beklentiler de önemli. Kullanırken ne istiyorsunuz, ne bekliyorsunuz. Kamera mı farklı bir sistem mi, özelleştirme mi, her şeye destek mi(evet wp gelişiyor ancak android gelişmiş bir şekilde bekliyor. En basitinden ben ip cam uygulaması olan ipolisi kullanamıyorum. Sosyal,ağlarla ilgili problem yaşayan da çok arkadaş var)

Hepsi şahsi ve yüzeysel düşüncelerimdir, şartlara bağlı şekilde değişebilir

Serhan

Serhan

Üye
    Konu Sahibi
Sağolun arkadaşlar bende zaten 925 var asla vazgeçmem kuzenimin üzerine bu konuyu açtım artık :locked:
@bulutsuzgece

bbakkus

bbakkus

Üye
:halay1: :sirit:

Serhan

Serhan

Üye
    Konu Sahibi
sırıtabiliriz. :locked:
:bangin::artist::bottom::box:bira::alkis:yuru: ?:close_tema:

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
nokiadan ailesinden ayrılacağın için pişman olabilirsin ilerde geri dönersende kapımızda açık :) bu arada :sirit:

Serhan

Serhan

Üye
    Konu Sahibi
nokiadan ailesinden ayrılacağın için pişman olabilirsin ilerde geri dönersende kapımızda açık :) bu arada :sirit:
Asla ayrılmam manyakmısın :DKuzenimin s4 minisi var hangisi daha iyi merak ediyordu konuyu o yüzden açtım wp den asla ayrılmam delirdinmi sen forever wp <3

braayn

braayn

Üye
925 ile marsa çıkarsın S4 mini ile istanbuldan konyaya gidemezsin :)

• Beğen
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt