90 lı yılların vayy be dedirten teknoloji harikaları !! ne kadara da masum duruyorlar :)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
aagkn

aagkn

Üye
    Konu Sahibi
90 lı yılların vayy be dedirten teknoloji harikaları !! ne kadara da masum duruyorlar :)

Ne kadar da ilkel görünüyor değil mi? Bugünkü gibi binlerce cep telefonu modelinin kafalarımızı karıştırmadığı zamanların birinde bu Motorola son derece klas bir oyuncaktı.

MacBook Air piyasada yokken, birçok kişinin bakıp bakıp iç geçirdiği Apple oyuncağı iMac idi. Her ne kadar sabit diski 4 GB ve disket sürücüsü yok idiyse de internet çağının ilk yıllarındaki unutulmazlardan biri olarak tarihe geçti.

Bir insanın hayatı boyunca çekebileceği tüm resimleri SD kartlara depolayabilecek kadar gelişmiş ve teknolojik fotoğraf makineleri bugün hayatımızın bir parçası oldu. 1997'de piyasaya sürülen Sony Mavica MVC-FD5, 3,5 inç'lik disketlere fotoğraf kaydedebilen bir teknolojik mucize idi. 600 dolar verenlerin sahip olabildiği bu oyuncak 0,3 megapiksellik fotoğraflar çekebiliyordu.

Windows 98'i unutmak mümkün mü? Windows 95 ile milyonları bilgisayarla tanıştıran ve bilgisayar kullanmayı kolaylaştıran Windows 95'i

100 saat kesintisiz müzik. Zamanı için çılgınca bir buluş olan Nomad Jukebox iPod öncesi devrin kralıydı. Ses seviyesini sonuna kadar yükselttiğinizde ise şimdiki müzik çalarların yanında fısıltı denilebilecek kadar gürültü yapıyorlardı.
n pabucunu dama atan Windows 98 çok değil üç sene sonra XP piyasaya çıkıncı unutuldu.

Thinkpad serisi, sonradan Lenovo'ya satılan IBM'in PC üretim biriminin kotardığı en çarpıcı işlerden biriydi. 3800 dolarlık fiyatı ile el yakan ThinkPad 560Z'den sonra 2100 dolarlık fiyatıyla piyasaya çıkan ThinkPad I 1450 4 kg'lik ölçüsü ile tam bir "ağır abi" idi.

• Beğen
Tepkiler: cemee61, BktsBcr, yagizbogac ve 2 diğerleri

rapege

rapege

Üye
bunları unutmak mümkün mü :D bunlardan sonra da walkmanlar çıkmıştı

Yağmur

Üye
o motoroladan abim almıştı o zman ne çok istemişim bende istiyorum banada alın diye... way beee şimdide telefon beğenmiyoruz... benimde tüm çocukluğum walkmanle geçti...

Love Prince

Love Prince

Üye
güzel bi nostalji oldu, paylaştığın için teşekkürler :)

YasirN

YasirN

Üye
vay be ne bu boyle :D +teşekur :)

kobebeko

kobebeko

Üye
Motorola değil de bir tane de Ericsson vardı bunun gibi :D

CryDaqqeR

CryDaqqeR

Üye
gelecektede bu günlere gülermiyiz acaba ...

-YARINIYOK-

-YARINIYOK-

Üye
teşekkürler güzel konu olmuş

ttgg

ttgg

Üye
kardeş eline saplık güzel derleme olmuş

BktsBcr

BktsBcr

Üye
motorola süper ya:d:, Win.98 inde orjinal cd si hala duruyor bende :ehe

izmirligenc

izmirligenc

Üye
guzelmis sagolasin

mustafa

mustafa

Üye
motorolada değişen bir şey yok hala aynı :ehe

merty24

merty24

Üye
90 lar gözümün önunden gectı

aagkn

aagkn

Üye
    Konu Sahibi
ben teşekkür ederim arkadaşlar .

Onur Saka

Onur Saka

Üye
Teşekkürler...

Unstable01

Unstable01

Üye
teşekkrler:)

Ersin Oktay

Ersin Oktay

Üye
Teşekkürler dostum :)

Kblub

Kblub

Üye
hala çoğuna sahibim :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt