8900 nokia çift hatlı yardım acil

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

theeimam

Üye
    Konu Sahibi
8900 nokia çift hatlı yardım acil
:ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım:Merhaba arkdşlar.
Maxicep.com - :nono::nono:Nokıa 8900 çift hatlı yardım
:allalla:8900 çift hatlı aldım madein prc yazıyor vs89 nokia.
çok güzel bir cihaz harika tam nokia gibi sadece menusunden anlıyorsun bunun ççakma oldunu.

:off::off:Benim sorunum bu telefonda sensor var çalışıyor.:off::nono::nono:ama telefon geldiğinde sessize almıyor.nedeni?
Ve kulaklık sesi az çıkıyor.bunu nerden artırabilirim.

:hmmm:hmmmBen buna yazılım nerden bulabilirim .
Bilen varsa bana yardımcı olabilirmi.:ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım:

Odysseus

Odysseus

Üye
Şu smileylerinden ne yazdığını anlayamadım. Biraz düzenleyip doğru düzgün yazar mısın sorunu yardımcı olayım.

theeimam

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba arkdşlar.
Maxicep.com - 8900 nokia çift hatlı yardım acil Maxicep.com -
Nokıa 8900 çift hatlı yardım
:allalla:8900 çift hatlı aldım madein prc yazıyor vs89 nokia. yazıyor model olarak arkasında
çok güzel bir cihaz harika tam nokia gibi sadece menusunden anlıyorsun bunun ççakma oldunu.

Benim sorunum bu telefonda sensor var çalışıyor resimler sallayına değişiyor
ama telefon geldiğinde sessize almıyor ekranı çeVirdiğimde sesssize alması gerekiyor ama almıyor.nedeni?
Ve kulaklık sesi az çıkıyor.bunu nerden artırabilirim.

Ben buna yazılım nerden bulabilirim .yani orjinal nokia menu yapabilirmiyim görünüsünü oyle bi yazılım meVumudur

yardım edeeCek arkdaşlara şimdiden çok şk ederm

--------------- Ekleme ---------------

ayrıa ayarlar menusun de sensörle alakalı Hiç bir ayar yok.
kara lisTe özelliğinide bulamadım

Odysseus

Odysseus

Üye
Aynı soruyu Facebook sayfamda da sormuşsun orada yanıtladım.

aresx1

Üye
o konuda benimde yardıma ihtiyacım var bilen varsa ve paylarşırsa sevinirim

rozeimr

Üye
novia 8900 e telefonum var yeni aldım ama konuşurken sesi çok az geliyor yükseltmek için ne yapmam lazım. herhangi bir kod mu var yoksa bir telefoncuya gitsem konuşma sesini açtırabilirmiyim. genel olarak çok memnunum ses konusu haricinde.

sessizben

Üye
Iyi günler bendede çin malı n95 var konuşurken veya biri araken sesi çok az çıkıyor ben telefoncuya götürdüm bunlar çin malı olduğu için sesleri açılmıyor dediler bu çin malı telefonlarda yapçak birşey yok ama siz yinede bir telefoncuya gidip sorun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...