8600 wave 3 kiesden güncellemesi çıktı

Sponsorlu Bağlantılar

kizmayantepe

Üye
    Konu Sahibi
8600 wave 3 kiesden güncellemesi çıktı
Wave 3 sahipleri kies e yeni güncelleme düşmüştür.

metin110

Üye
walla güncellemeyi yüklemeye korkuyorum desem yeridir..bugün telefon navigasyon sırasında iki defa yeniden başlattı..samsung güncellemeleri yayınlamadan önce pek ince eleyip sık dokumuyor..kullanıcıları deney tahtasına çeviriyor. bu gücellemeyi yüklemeden önce birkaç gün beklemekte fayda var..

gizli99

Üye
Vay arkadaş biz diyrouz ki samsung wave 3 için bada yı bitirdi, piyasaya sürdü, bizim wave 1 ve 2 için bekletiyor boşuna..
Ama görüyoruz ki wave 3 lerdeki yazılım bile daha tam oturmamış, güncelleme çıkıyor.
Arkadaşım güncellemekten korkma, şimdiye kadarki betaların her yeni sürümünde yazılım iyileştirilmiş, hatalar azaltılmıştı. Hele bir de Kies'ten güncelleniyorsa hiç bekleme bence..
Yenilikleri de buradan paylaşırsanız seviniriz..
biz güncelleyemiyoruz bari siz güncelleyin...
Yediğiniz içtiğiniz sizin olsun, gördüklerinizi anlatın bize.. ;)

ceycey111

ceycey111

Üye
Bencede yükle kardeş bu güncellemelerle o dediğin sorunlar düzelir

kizmayantepe

Üye
    Konu Sahibi
walla güncellemeyi yüklemeye korkuyorum desem yeridir..bugün telefon navigasyon sırasında iki defa yeniden başlattı..samsung güncellemeleri yayınlamadan önce pek ince eleyip sık dokumuyor..kullanıcıları deney tahtasına çeviriyor. bu gücellemeyi yüklemeden önce birkaç gün beklemekte fayda var..

Ben guncelledim.gps baglanti hizi artti.henuz baska bir fark gormedim.Sizde arama geldiginde arayanin numarasini veya kayitli ise adini sesli soyluyormu.Ben onu aktifleyemedim.halbuki beta larda oluyordu.s

metin110

Üye
Ben guncelledim.gps baglanti hizi artti.henuz baska bir fark gormedim.Sizde arama geldiginde arayanin numarasini veya kayitli ise adini sesli soyluyormu.Ben onu aktifleyemedim.halbuki beta larda oluyordu.s

ben güncellemedim.16 gb calass 10 hafiza kartı siparişi vermiştim..onun gelmesini bekliyorum..o geldikten sonra güncelleyceğim..arayanın sesi oalyına gelince ben o özelliği hiçbir telefonumda kullanmadım..ama deneyip size bilgi cereceğim..

----------Eklendi @ 11:00:40 ---------- Yazıldı @ 10:54:49 ----------

kayıtlı numaraların isimlerini sesli söyle özelliği wave2 de vardı ama bunda ya yoktur yada ben bulamadım..tüm ayarlara girdim malesef bu özellik yok görünüyor..

kizmayantepe

Üye
    Konu Sahibi
Aslında bu özellik var.çalışması için ayarlar menusundeki genel ayarlaradan ses giriş çıkış menusunden aktifleniyor.Ama işlemin gerçekleşebilmesi için ses dosyası yüklenmesi gerekiyor.Bunun için samsungapps a bağlanıyor.Ama samsungapps da dosya bulunamadı diyor.Buyuk bir ihtimalle samsungapps turkiye magazasına bağlandığı için bulamıyor.Avrupa ülkesi firmware yüklü olsa buyuk bir ihtimalle çalışacak.Samsungapps turkiye mağazasına bu ses dosyası gelene kadar beklemekten başka çare yok gibi görünüyor.

metin110

Üye
Aslında bu özellik var.çalışması için ayarlar menusundeki genel ayarlaradan ses giriş çıkış menusunden aktifleniyor.Ama işlemin gerçekleşebilmesi için ses dosyası yüklenmesi gerekiyor.Bunun için samsungapps a bağlanıyor.Ama samsungapps da dosya bulunamadı diyor.Buyuk bir ihtimalle samsungapps turkiye magazasına bağlandığı için bulamıyor.Avrupa ülkesi firmware yüklü olsa buyuk bir ihtimalle çalışacak.Samsungapps turkiye mağazasına bu ses dosyası gelene kadar beklemekten başka çare yok gibi görünüyor.

o dediğin yer ebende baktım..5-6 dil mevcut ama türkçe yok..indir dediğinde apps açılıyor ama bulamıyor..aynen dediğin gibi..ama anlmadığım türkçe dil seçeneğinin apps ile ne işi olabilir..bu yazılım dahilinde birşey olması gerekmiyormu ? yani geliştiricilerin yaptığı bir program ise samsung etiketi altında sunulması yanlış gibime geldi..

kizmayantepe

Üye
    Konu Sahibi
o dediğin yer ebende baktım..5-6 dil mevcut ama türkçe yok..indir dediğinde apps açılıyor ama bulamıyor..aynen dediğin gibi..ama anlmadığım türkçe dil seçeneğinin apps ile ne işi olabilir..bu yazılım dahilinde birşey olması gerekmiyormu ? yani geliştiricilerin yaptığı bir program ise samsung etiketialtında sunulması yanlış gibime geldi..

samsung musteri temsilcisine sordum
.su anda samsungapps guncellemesi devam ediyormus.ses dosyalarida bu guncelleme ile gelecekmis

metin110

Üye
samsung musteri temsilcisine sordum
.su anda samsungapps guncellemesi devam ediyormus.ses dosyalarida bu guncelleme ile gelecekmis

samsung ve bada varsa işin içinde beklemek kaçınılmazdır ..artık beni bile bıktırdılar..
yeni calass 10 kartala güncellemeyi yaptım..benimde ilk farkettiğim bazı sitelerde açamadığım videolar artık açılıyor..bunun dışında ekstra bir fark göremedim..hız arttı ama bu hız farkını class2 karttan class 10'a yükseltmemden olduğunu sanıyorum..arada yeniden başlatma donma gibi durumlarda şimdilik olmuyor.birde müzik çalarına kalsörden dosya açma olayı eklenmiş bu iyi olmuş..bu 2.0 ile gelen en iyi özelliklerden biri..birde eksi olarak yeni ofis aracında e-kitap okumak için açtığım dosyada zoom yaptığımda ekran dışına taşmadan yazılar büyüyüp sayfa sayısı artarken şimdi kenarları sabitlememesi sayfayı sürekli sağa sola oynatması gerçekten okuma konusunda çok zorluk çıkarıyor..bununla ilgili bir ayar varmı bilemiyorum..ama wave2 ile bir e-kitap açtığımda ve büyüttüğümde sayfayı kendisi ayarlayıp sağ ve solda boşluk bırakmadan rahat birşekilde aşağı yukarı kaydırarak okuyordum..bunda öyle bir ayar göremedim..sıkıntılarımdan biride bu..

ceycey111

ceycey111

Üye
samsung ve bada varsa işin içinde beklemek kaçınılmazdır ..artık beni bile bıktırdılar..
yeni calass 10 kartala güncellemeyi yaptım..benimde ilk farkettiğim bazı sitelerde açamadığım videolar artık açılıyor..bunun dışında ekstra bir fark göremedim..hız arttı ama bu hız farkını class2 karttan class 10'a yükseltmemden olduğunu sanıyorum..arada yeniden başlatma donma gibi durumlarda şimdilik olmuyor.birde müzik çalarına kalsörden dosya açma olayı eklenmiş bu iyi olmuş..bu 2.0 ile gelen en iyi özelliklerden biri..birde eksi olarak yeni ofis aracında e-kitap okumak için açtığım dosyada zoom yaptığımda ekran dışına taşmadan yazılar büyüyüp sayfa sayısı artarken şimdi kenarları sabitlememesi sayfayı sürekli sağa sola oynatması gerçekten okuma konusunda çok zorluk çıkarıyor..bununla ilgili bir ayar varmı bilemiyorum..ama wave2 ile bir e-kitap açtığımda ve büyüttüğümde sayfayı kendisi ayarlayıp sağ ve solda boşluk bırakmadan rahat birşekilde aşağı yukarı kaydırarak okuyordum..bunda öyle bir ayar göremedim..sıkıntılarımdan biride bu..

Kardeş düzeltilir bu hatalar zamanla biraz ağır işliyo samsung bildigin gibi

metin110

Üye
arkadaşlar wave 3 alıp kullananlara bir sorum olacak..

eski wave2 imin usb 3.0 desteği vardı dosya aktarım hızım süperdi..oysa bunda çok yavaş..acaba bunda usb 3,0 desteği yokmu ?

Üst Alt