8600 luna yardım acill

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

special one

Üye
    Konu Sahibi
8600 luna yardım acill
selamun aleykum ben nokıa 8600 aldım ve aldıgım telefonda sarj problemı var 1 dakıka kadar sarj oluyor daha sonra sarj duruyor fakat sureklı sarj oluyor ddedıgı halde telefonun ekranındakı batarya resmı dolmuyor sızce ne gıbı bır problem olabılır....birde telefon orjınal by nokıa 8600d ve ımeı numarasının oldugu evraklar elımde telefonculara gosterdım bu telefon orjınal degıl dedı dıger telefoncuya gosterdım bu telefona orjınal degıl dıyenın alnını karıslarım dedı anlamadım bu telefoncuları :) yardımcı olursanız sevınırım ...

kol@j

kol@j

Üye
imei sorgulama yap...

kayıtlı olup olmadığı konusunda bilgi verir hatta hangi marka ve model olduğunu bile verecektir...

oradan orjinal olup olmadığını anlarsın.

ayrıca: bu şarj meselesi benimde başıma gelmişti...
pantech telefonumun şarj aleti yanmıştı... orjinalini bulmak sıkıntılıydı... soketini bir şarj aletine lehimlettim... açıkken dediğin gibi şarj oluyormuş gibi yapıyordu... çıkarınca şarj yok...
fakat kapalı iken şarj oluyordu...

orjinal şarj aletiyle sorun giderilebilir diye tahmin ediyorum ya da pildendir. sorun onlarda olmazsa servislikitr.

hayırlı maxicepler...

special one

Üye
    Konu Sahibi
kardes ben telefonu aldıgım yere geri verdim yaptırdım ve cok guzel calısıyordu sarj alıodu bır hafta kadar aldı sorunun sarj cıhazında oldugu soylendı ama suan sarj ettıgım sarj cıhazıda sarj etmıyor yaaa anlamadım bu telefon kesınlıkle orjınal bunu bılıyorum...faturasına kadar elımde mevcut....telefonu en ıyısı kendı telefoncuma getırım o tas gıbı yapar baska yolu yok tesekkur ederım

juze

Üye
hiç uğraşma telefoncularla istanbuldaysan eğer etilerdeki genpa ana merkezine götür, telefonunu seviyorsan harcama yapmayıda göze alıyorsan ordan sorunsuz yer bulamazsın.. 2 sene önce 1200 tl verip aldığım telefonum zaman içinde aşındı yıprandı camı çatladı vs vs.. genpaya verdim ekran, hoparlör, kamera, şarj soketi ve kasa değişimi yaptırdım 280 tl tuttu, şuan sıfırdan farksız..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt