81 Yaşındaki Beden Eğitimi Öğretmeni Şaşırtıyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Fatih[Sag0]HiphoP

Fatih[Sag0]HiphoP

Üye
    Konu Sahibi
Rusya'da 81 yaşındaki beden eğitimi öğretmeni İsaak Harman, gençlere özgü çevikliğiyle görenleri şaşırtıyor.
Moskova vilayetine bağlı Bıkovo Kasabası'ndaki 14 numaralı ortaokulda,
45 yıldan beri beden eğitimi hocalığı yapan Harman, gençlere tam anlamıyla sağlıklı bir hayat dersi veriyor. İleri yaşına rağmen 20 kere barfiks çeken, halata tırmanan, basket topunu ustalıkla potaya atan Harman, 7 yaşından beri sigara tiryakisi olduğunu ve alkollü içkileri de çok sevdiğini öğrencilerinden sır gibi saklamaya çalışıyor. Yaşıtlarının hayal bile edemeyeceği sağlıklı bir hayat tarzı sürdüren Harman, öğrenci ve öğretmenler tarafından da çok sevilen bir insan olarak tanınıyor. Beden eğitimi dersine büyük hevesle çıkan öğrenciler, yaşlı öğretmenin talimatlarını kusursuz bir şekilde yerine getirmeye çalışıyor.
İkinci Dünya Savaşı'nda uçak pilotluğu yapan ve düşman ateşi sonucunda yanmaya başlayan uçaktan son anda sağ kurtulmayı başaran Harman, "Spor hayatına askerlik çağında başladım. O zamandan beri her sabah 6.00'da kalkıp spor yapıyorum. Kışın dondurucu soğukta kar üstünde koşmayı severim. Tabiki kışın sabah erkenden sokağa çıkıp spor yapmak insana çok zor geliyor. Ama sağlıklı bir yaşama kavuşmak için bu zorluğa katlanılması gerekiyor. Dolayısıyla kendi hayat tecrübeme dayanarak tüm gençlere zaman kıtlığı
ve diğer zorluklara aldırış etmeden sabahları düzenli olarak spor yapmalarını tavsiye ederim" şeklinde konuştu
 


Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
Resimdekilerin Hangisi 81 Yaşında Çözemedim Ben..:hmmm
 
Romantik Prens

Romantik Prens

Üye
bilgi için teşekkürler
 
iremm

iremm

Üye
wayyy helal amcama :D
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt