808 Fp2 113.010.1057 CFW Türkçe By DarkredBlue61

• 12 Eylül 2013
  • 1134 Okunma
  • 9 Cevap

1. < Resmi açmak için tıklayın >

Kendime Özel Tasarladım Zil Sesleri Vs Silinmiştir.Kullandıklarımı Bıraktım.Cihazin Açılış Süresi Ortalama 20 30 Sn Arasına Düşmüştür.(Yüklediğiniz 3.Part Uygulamalar Geciktire Bilir ).İsteyen Düzenleyebilir Eksik Hatali Şeyler Varsa Lütfen Yorum İle Bildirin.

Yaklaşik Boş Alan. :
    < Resmi açmak için tıklayın >

Menü 4*5 Yapılmiştir.

Pil Simgesi Değiştirilmiştir.

Widgetler Azaltıldı ve Orjinal Olarak Bırakıldı.Flash Sonrası Widget Hatası Alabilirsiniz Bu Yüzden Sorun Değil Bir Daha Almayacaksınız.

Hafiza Kartı İkonu Eklenmiştir.

CFW'yi Yüklediğiniz Taktirde Cihazinizi Servise Verirseniz Garanti Dışı Kalacaktır Orjinal Yazılımı Yüklemeden Servise Vermeyin.Orjınal Yazılımı Yüklediğiniz Taktirde Sorun OlmayacaktirBu CFW den Dolayı Oluşabilecek Şonuçlardan Sorumlu Değilim Denenip Test Edilmiştir Herhangi Bir Sorun İle Karşilaşilmamiştir.Emeğe Saygi Gösterip Bir Teşekkürü Çok Görmeyin.

http://turbobit.net/svqryoye3qai.html

Yazan: DarkredBlue61
    Son düzenleme: 21 Eylül 2013
    Toprak47 ve MaxipmaN bunu beğendi.
  2. nokia battery monitör güzel bi uygulama değil iğrenç hatta

3. Bulabileceğin En Küçük Batarya Uygulamasıdır :bangin:

4. Onlara Bakma İçinden En İyisi Battery Monitördür 10 DK Kaldi Diyor İse Max +5 -5 DK Fark Eder O Kadar .Ooo Nayir Dostum Küçük Mü Demişim Sory En Büyük En İyi Manasında Yani :D
    ---
    En Yakın Zamanda 113.010.1058 Eklenecektir Takipte Kalin.
    ---
    Üst Sürüm Yüklenmiştir İlgilenenlere.
    http://www.maxicep.com/forum/konu/nokia-808-pureview-fp2-113-010-1058-cfw-turkce-by-darkredblue61-808-cfw-turkce.841393/

Toprak47 bunu beğendi.
  5. elinize sağlık,
    bilgi olsun diye yazıyorum cfw yüklü iken ekran problemi için telefonumu servise vermiştim herhangi bir sıkıntı olmadı onlarda ekranı değiştirdikten sonra orjinal fw yüklemişler tekrar, telefonu servisten aldım şimdi tekrar cfw yükleyeceğim.

6. Tşkler.Genelde Sıkıntı Olmuyor Fakat Sana Direk Açmadan Yazılım Atmiş Olabilirler Bazen Yazılım Güncellemesi İstediğinizde Cihazi Hiç Açmadan Yazılım Atip Gönderirler Yada Bu Çin Mali Batarya İle 2 Kez Servise Vermeyede Benziyor Olabilir.3.Kez Verdiğin Anda Telefon Servis Dişi Kalıyor.Bilgilerin İçin Sağol

7. kanki emeğine sağlık :p

8. Gene Beklerizde Üst Cfwleri Yükleyin V2.20 Yi

Toprak47 bunu beğendi.
  9. nerde çıktımı bu cfw?

Son düzenleme: 3 Haziran 2014
Yüklüyor...
26/09/2018 - 02:44