Telefon Tavsiyesi 800-1000 tl arası telefonlar

Sponsorlu Bağlantılar

maskedboy

maskedboy

Üye
    Konu Sahibi
800-1000 tl arası telefonlar
Merhaba arkadaşlar arkadaşım para biriktirdi ve 800-1000 tl arası bütçesi olduğunu söyledi eğer 1000 liraya çıkabilirse zaten xperia z1 aldırmayı düşünüyorum ama asıl soru 800-900 tl civarı olan telefonlar ben bu telefonları uzun zamandır araştırıyorum ve bana göre 800-900 tl arası en iyi telefonlar şunlar
1. Lenovo vibe x2 900tl
2. Lenovo p70 800 tl
3. Meizu m1 note 800 tl
4 Meizu m2 note 850 tl (normalde m1 note galiba daha iyi emin değilim) benim en iyi bulduklarım ve aldırmayı düşündüklerim bunlar genel fikri olan veya kullanan arkadaşlar varsa lütfen yardımcı olsun iyi forumlar.

Emre

Üye
G2 32GB.

byAndroid

byAndroid

Üye
Merhaba arkadaşlar arkadaşım para biriktirdi ve 800-1000 tl arası bütçesi olduğunu söyledi eğer 1000 liraya çıkabilirse zaten xperia z1 aldırmayı düşünüyorum ama asıl soru 800-900 tl civarı olan telefonlar ben bu telefonları uzun zamandır araştırıyorum ve bana göre 800-900 tl arası en iyi telefonlar şunlar
1. Lenovo vibe x2 900tl
2. Lenovo p70 800 tl
3. Meizu m1 note 800 tl
4 Meizu m2 note 850 tl (normalde m1 note galiba daha iyi emin değilim) benim en iyi bulduklarım ve aldırmayı düşündüklerim bunlar genel fikri olan veya kullanan arkadaşlar varsa lütfen yardımcı olsun iyi forumlar.
Düşündüğün cihazlar çok iyi ama z1 aldırma bence diğerleri arasından bişey aldır.

technogamer2345

Üye
Microsoft/Nokia Lumia 640 XL LTE.

• Beğen
Tepkiler: bozkirdangelen
Marco Laren

Marco Laren

Üye
M2 NOTE :oke:

maskedboy

maskedboy

Üye
    Konu Sahibi
Düşündüğün cihazlar çok iyi ama z1 aldırma bence diğerleri arasından bişey aldır.
Neden z1 aldırmayayım fiyatına göre oldukça iyi ve sony genel açıdan kaliteli bir marka z1 in 2 eksiği var oyunlarda biraz daha fazla ısınabiliyor ve ekranı çok da canlı sayılmaz ama diğer özellikleri oldukça iyi
Açıklamasını diğer cihazla karşılaştırarak yapar mısınız ?
Microsoft/Nokia Lumia 640 XL LTE.
Lumia serisini ne ben ne de o seviyor

byAndroid

byAndroid

Üye
Z1 in donanımı çok iyi ama ekran ve çerçeve oranı çok kötü bence bi amirale yakışmayan bir ekranı var

maskedboy

maskedboy

Üye
    Konu Sahibi
Z1 in donanımı çok iyi ama ekran ve çerçeve oranı çok kötü bence bi amirale yakışmayan bir ekranı var
Zaten telefon 1000 tl amiral gemi pek diyemeyiz ama biraz ağır ve çerçevelri kalın ona sözüm yok diğer söylediğim telefonlar hakkında düşünceleriniz neler
Bende g2 32 gb kullanıyorum geçen sene olsaydı alınabilirdi fakat eskisi kadar alınabilir bir telefon değil

byAndroid

byAndroid

Üye
Zaten telefon 1000 tl amiral gemi pek diyemeyiz ama biraz ağır ve çerçevelri kalın ona sözüm yok diğer söylediğim telefonlar hakkında düşünceleriniz neler
Bir zamanlar sony nin amiraliydi o yüzden dedim. Lenovo p70 pil yönünden çok iyi. Vibe x2 tasarım kamera pil yönünden tam orta karer bir telefon, m1 note rengi ve kasasiyla iphone 5c yi andırıyor ve çok hoşuma gidiyor. Hepsi birbirinden güzel

0MG90

0MG90

Üye
Z1 aldırma. Hiç değilse biraz daha biriktirsin Z2 alsın veya ikinci elde alabilir.

maskedboy

maskedboy

Üye
    Konu Sahibi
Z1 aldırma. Hiç değilse biraz daha biriktirsin Z2 alsın veya ikinci elde alabilir.
ikinci el düşünmüyoruz z1 kötü telefon mu bende g2 şahsen z1 daha iyi olduğunu düşünüyorum büyük ihtimalle 800 900 tl arası düsünüyorum
Normal
Bir zamanlar sony nin amiraliydi o yüzden dedim. Lenovo p70 pil yönünden çok iyi. Vibe x2 tasarım kamera pil yönünden tam orta karer bir telefon, m1 note rengi ve kasasiyla iphone 5c yi andırıyor ve çok hoşuma gidiyor. Hepsi birbirinden güzel
normalde m1 note her türlü daha iyi gibi fakat android 5.0 alır mı belli değil m2 noteun işlemcisi m1 e göre daha kötü p70 fiyatına göre de baya iyi ama 5.0 alacakmı bilmiyorum

• Beğen
Tepkiler: Esendağlı
byAndroid

byAndroid

Üye
ikinci el düşünmüyoruz z1 kötü telefon mu bende g2 şahsen z1 daha iyi olduğunu düşünüyorum büyük ihtimalle 800 900 tl arası düsünüyorum
Normal
normalde m1 note her türlü daha iyi gibi fakat android 5.0 alır mı belli değil m2 noteun işlemcisi m1 e göre daha kötü p70 fiyatına göre de baya iyi ama 5.0 alacakmı bilmiyorum
Lenovo nun 2 telefonu da lolipop alacak. Meizu hakkında bilgim yok ama lenovo açıklama yaptı

byAndroid

byAndroid

Üye
P70 te alacak. Valla bende arada kaldım pil iyi gitsin dersen p70 çok iyi x2 de çok şık duruyor tasarımı falan pil idare eder ama

Emre

Üye
Kesinlikle Meizu M2 note

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Bütçeniz yetiyorsa Z2 ya da G2 32GB

maskedboy

maskedboy

Üye
    Konu Sahibi
P70 te alacak. Valla bende arada kaldım pil iyi gitsin dersen p70 çok iyi x2 de çok şık duruyor tasarımı falan pil idare eder ama
Zaten ikisisinde performansları yakın ikisinden birisi alsa pişman olmaz herhalde
Kesinlikle Meizu M2 note
Nedenini açıklar mısınız ?
Bütçeniz yetiyorsa Z2 ya da G2 32GB
Z2 ye bütçesi yetmiyor tam 1000 liraya g2 var ama geçen sene olsaydı aldırırdım zaten bende g2 kullanıyorum

Üst Alt