8 yaşında evlenme hayali gerçek oldu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
dreamnoble

dreamnoble

Üye
    Konu Sahibi
Her anne gibi o da çocuğunun evlendiğini görmek istiyordu ama 8 yaşında değil.
4 yıldır lösemi hastalığıyla boğuşan Reece, hastalığı boyunca yaşamak istediği her şeyi yaşadı. Çünkü ailesi, o ne istese yerine getirdi. Evlenmeyi bile...
8 yaşındaki oğlu için elinden geleni ardına koymayan anne Lorraine Fleming, oğlunu yaşatmak için varını yoğunu ortaya koydu. Reece, Ferrari ve Porche'a binmek istiyordu, bindi. Bir itfaiye aracı kullanmak istiyordu, kullandı. Korsan kıyafetiyle bir partiye ev sahipliği yapmak istiyordu, onu da yaptı. Ve son hayali, son arzusu ileride bir gün evlenmek istediği Eleanor'du.
Oğlunun öleceğini bilen anne, bu isteği de acıyla yerine getirdi ve 8 yaşında hasta bir çocuğun düğünü gerçekleşti.

2004 yılında, bacaklarının ağrımasından şikayet eden Reece'e doktorlar, lösemi teşhisi koydu. Geçtiğimiz Mayıs ayında radyoterapiye girmeye başlayan küçük çocuk, hayatının son günlerini tüm istekleri gerçekleşerek yaşadı.

Çevresi tarafından çok sevilen Reece için "O, olgun bir çocuktu. Hastalığı onu giderek olgunlaştırdı" açıklamasında bulunan komşuları, ölümünden sonra annenin sarsıldığını belirtiyor.
Anne Lorraine Fleming ise "Onu kaybettiğimiz için çok üzgünüz ancak biliyorum ki huzur içinde öldü" açıklamasında bulundu. -Gazeteport-

 


xkadir61

xkadir61

Üye
bencede huzur içindedir. ana-babasının inancı ne olursa olsun o yaşta ölen bir çocuk,müslüman olarak ölür.
 
mservank

mservank

Üye
:( Küçük mekanı cennet olur zaten.
 
qurbuz

qurbuz

Üye
saol
 
leiche

leiche

Emekli Yönetici
çok şanslıymış ölmeden her istediği olmuş.
tek şansı istediklerinin olması değil ailesi sadece
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt