7610 Yeniden deneyin Yoksa veriler kaybolacak hatası yardıım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
BurakTura

BurakTura

Üye
    Konu Sahibi
7610 Yeniden deneyin Yoksa veriler kaybolacak hatası yardıım
selamun aleyküm 7610'da yeniden deneyin yoksa veriler kaybolacak hatası çıkıyor ve telefon ölece kalıyo hiç birşey yapılmıyo anca bataryayı çıkartınca kendine geliyor .s

yunus5055

yunus5055

Üye
Şimdi arkadaşım bu hatayı ne yaparken aldığıni yazmamissin .. Eğer tel açılırken bu hatayı veriyorsa format atman gerekiyo ... Tel kapalıyken yıldız ( * ) , 3 ve arama tuşuna ( yeşil tuş) hepsine birden basılı tutarken nokia yazısı çıkana dek açma kapama tuşuna basılı tut ... Formatıng diye bir yazı gelmesi lazım o zaman tuşlara basmayı bırak .. ( bazı tellerde formating yazısı gelmeden format atar ) .. Sonra tel açılır ve düzelir .. ( rehberin , ayarların , işlem kaydı vs herşey sıfırlanır ) ...

BurakTura

BurakTura

Üye
    Konu Sahibi
Şimdi arkadaşım bu hatayı ne yaparken aldığıni yazmamissin .. Eğer tel açılırken bu hatayı veriyorsa format atman gerekiyo ... Tel kapalıyken yıldız ( * ) , 3 ve arama tuşuna ( yeşil tuş) hepsine birden basılı tutarken nokia yazısı çıkana dek açma kapama tuşuna basılı tut ... Formatıng diye bir yazı gelmesi lazım o zaman tuşlara basmayı bırak .. ( bazı tellerde formating yazısı gelmeden format atar ) .. Sonra tel açılır ve düzelir .. ( rehberin , ayarların , işlem kaydı vs herşey sıfırlanır ) ...

Dururp Dururken Geliyor .. Telefon Açılırken Falan Hata Vermiyor ... Zaten Nerdeyse Her Ay Hard Format Atıyorum Telefon Format Manyağı Oldu :D

yunus5055

yunus5055

Üye
:) usta deseydinya bende uzun uzun hard format anlattım ya ... Bilmiyorum valla nedenini anlamadım ama belki sorun hafıza kartında olabilir ... Kartı biçimle bide öyle dene .. Bende tel hafızasını yedekleyemiyorum mesela .. Tel donup kalıyo :)

baba5250

baba5250

Üye
önemli birşey değil o bende operada bazen öyle diyor ama şimdi yok öyle bir şeyi valla uçuyo format atmayalı 1sene oldu :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt