7610 Yahoo Ve Hotmail Mail Alma Ve Yollama

Sponsorlu Bağlantılar

raharakhte

Üye
    Konu Sahibi
pop3 destekli hotmail ve yahoo mail accuntlarım var... profimail gibi bir program yüklemeden mesajlar bölümündeki posta kutusunu kullanarak nasıl mail göderebilirim ve alabilirim?
 


deli12

Üye
Sanırım yahoo ve hotmail'in kendi sitelerinde mail ayarları vardır, zaten profimail programında yapılan ayarlarda hemen hemen aynı ayarlar, mesela gmail'in sitesinde ayar bilgieri var...
 
DeRMaNTeS

DeRMaNTeS

Üye
tam hatırlamıyorum ama settings wizardda ayarlanıyodu galıba yahoo
 

raharakhte

Üye
    Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(deli12 &#064; Dec 4 2005, 10&#58;36 PM) [post=221924]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Sanırım yahoo ve hotmail&#39;in kendi sitelerinde mail ayarları vardır, zaten profimail programında yapılan ayarlarda hemen hemen aynı ayarlar, mesela gmail&#39;in sitesinde ayar bilgieri var...
[/b][/quote]


sitelere baktım ama malesef bulamadım...
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt