7610 ekran sönme durumu


Bertan_371

Bertan_371

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar 7610 umun ekran ışığı 6630 a göre daha çabuk sönüyor ayarlardanda ayarlama gibi bir yer yok peki bunun için program var mı ben bulamadım elinde olan arkadaş varsa bana verebilir mi yada ismini yazabilir
 
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Uyku modu ekran koruyucu aktiflik süresi gibi birşeyler olmalı
 
Bertan_371

Bertan_371

Üye
    Konu Sahibi
Maalesef ayarları altına üstüne getirdim ama yok
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt