701 yardım

• 21 Mart 2013
  • 416 Okunma
  • 8 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. arkadaşlar 701 telefonum sorunsuz çalışıyor çok seri donma yok bu gün bilgisayara bağladım dondu bataryayı ayırmak zorunda kaldım. Defalarca denedim her şekilde bilgisayara usb den bağlayınca donuyor format atmak istemiyorum . Yardımlarınızı bekliyorum. Sebebi ne olabilir.

Yazan: cesur5534
  2. Kablonda Veya Telefondaki USB Portunda Sorun Olabilir.. Telefoncu Tanıdığın Varsa Oradan Yeni USB Kablosu Alıp Denemen Lazım, Yine Sorun Olursa USB Portunda Sorun Olabilir..

3. başka bilgisayar ve başka kabloyla da denedim usb ye takınca donuyor hiç bi işlem yapmıyor bataryayı ayırmak zorunda kalıyorum. Normal de sorunsuz çalışıyor. Hiç donma yok.

4. Bende de bi ara bu sorun meydana gelmişti. Bende fabrika ayarlarına geri dönerek yapmıştım. Artık hiç bir donma falan yok cihazda.

5. ve önceleri defalarca bağladım sorun yoktu bu gün oldu ne olduysa.

- - - Eklendi - - -

format lamak istemiyorum bir sürü şeyi yeniden kurmam ayarlamam gerekecek.

6. Hmm O Zaman Wi-fi İle Dosya Aktarmayı Sağlayan Dukto Kullanabilirsin Birsüre..

7. olabilir ama sorunu çözmüyor bu sonuçta bi sorun var onu çözmenin peşindeyim. Ve şimdiden yardımcı olan herkese teşekkür ediyorum. Formatlamadan sorunu çözmek istiyorum . Yardımlarınızı bekliyorum

8. yüklü uygulamalara git service controller i kaldır. Pc deki tüm nokia uygulamaları özellikle nokia cable driver gibi vs uygulamaları sil. En yeni sürüm nokia suite yi(beta olmayanlardan) yeniden kur. Kurulum bitince sana telefon bağla diyecektir telefonu bağla ve bekle. Sonra ekranda service controller yüklemesi belirecek onu yükle.

Çözüm olabileceğini düşünüyorum ama sorumluluk almam... :)

9. bende de oluyor cfw den diye tahmin ediyorum. orjinalde olmuyordu.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
25/09/2018 - 16:17