701 real player silindi ! !

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tülü09

Üye
    Konu Sahibi
701 real player silindi ! !
telefonum sosyal ağlara girmiyordu,nokia destek hattınnı aradım dedilerki *#7370# ile format at düzelir dediklerini yaptm sorun çözüldü ama real player - anrgy birds -bi tanede içine gelen araba yarışı vardı hepsi silnmiş .s hadi oyunlar önemli değil ama real player olmaynca kötü oldu normal tele yüklü olan videolar açılıyor ama,mesala oviden indirdiğim kanal d uygulamasının canlı yayını izleyemiyorum canlı yayına tıkladığımda hiç bişey açılmıyo,5800 da bile izleyebilirken 701 de izleyememek koyuyo adama .s bu sorun nasıl çözebilirim bilen varmı?

----------Eklendi @ 13:11:36 ---------- Yazıldı @ 12:54:14 ----------

hİç kimsenin bir fikri yokmu ? :hih:

TheMadness

TheMadness

Üye
servise götür flash atsınlar

SilentOne

SilentOne

Üye
malesef flash yada yazılım güncelleyecen

cyber

cyber

Üye
bizde niye yok realplayer c6-01

SilentOne

SilentOne

Üye
701 de real playr mi var bilmiyodum

pirenuri

pirenuri

Üye
bende 701 kullanıcısıyım ben realplayer görmedim

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
flashtan başka o programları yükleme şansın yok.sıfırdan belleyi yüklüyorlar işte

pRime.

pRime.

Üye
servise götürmeden kurtarmanın tek yolu hard format ya da sen atıcaksın flaşı. ayrıca
normal videolar da real player üzerinden açılıyor, emin misin real playerın silindiğine?

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
öyle diyor arkadaş ama bellede real player varmı orası meçhul

u_cosar

u_cosar

Üye
Flash at düzelir

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
menude yokkı real player

sinerler

Üye
pc suite den belle yi yeniden kur

Uruloki

Uruloki

Üye
olay şeye döndü explorer.exe görev yöneticindevar ama sen göremeiyon ne direk sistem o zaten serdarın dediği gibi ana öğe o olduğu yani çekirdek o olduğu için olması gereken bir program ama anladığım kadarıyla soft format atmış telefona o nasıl silinebilir ki

pirenuri

pirenuri

Üye
sen realplayer i silmeyi başardıysan helal olsun sana :)

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
olay şeye döndü explorer.exe görev yöneticindevar ama sen göremeiyon ne direk sistem o zaten serdarın dediği gibi ana öğe o olduğu yani çekirdek o olduğu için olması gereken bir program ama anladığım kadarıyla soft format atmış telefona o nasıl silinebilir ki

bende onu diyorum zaten real player'ı sıldım diyor arkadaş gömülü dosyayı nasıl sılmiş ben menude ve yuklemelerde olmayan bır dosyayı nasıl sılmıs

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt