701 Açılmıyor (Titriyor)


MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Bir abimiz telefonu suya düşürmüş sonra kurutmuş vs . Telefonun açılış tuşuna basıldığında titreme var fakat sonra tepki yok . Yazılım atamıyoruz içinden alınması gereken dosyalar varmış . Çözüm önerisi olan
 

Cadillac34

Üye
Telefonu suya düşüren kişi sudan çıkarttığı telefonu bataryasını çıkartmalıdır. Eğer su varsa saç kurutma makinesi gibi cihazlar ile kurutmamalıdır. İlle de kurutmak istiyorsa pirincin içine atıp pirincin suyu çekmesini beklemelidir.

Bilgisayarı varsa dosyalar PC Suite yardımı ile yedeklenebilir. Alternatif olarak da recovery tarzı programlarla dosyaları alabilir.
 
  • Beğen
Tepkiler: sinan yüksel ve MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Önerilerin için teşekkürler . Bu olay olalı baya olmuş. Eğer bilgisayar okursa çalışıyor demektir yani o zaman ekran gitmiş anlamına mı geliyor
 
  • Beğen
Tepkiler: Cadillac34

Cadillac34

Üye
Su fazla temas etmediyse sıkıntı olmaz da ekrana temas eden soketler ıslanmışsa ekran çalışmayabilir.
 
  • Beğen
Tepkiler: MAERKEK


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt