700 TL kadar android tavsiye!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SahTRuMA

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar cep telefonumu değiştirmeyi düşünüyorum 650-700 tl civarı bir bütçem var. tavsiye edebileceğiniz android cep telefonu var mı?

Buğra

Buğra

Admin
Xperia U, Xperia Sola, Galaxy Ace 2, HTC Desire X tavsiye edebilirim

SahTRuMA

Üye
    Konu Sahibi
benimde aklım xperia u da kaldı ama 4 gb hafıza neye yeter:D sen olsan hangisini tercih ederdin?

Buğra

Buğra

Admin
benimde aklım xperia u da kaldı ama 4 gb hafıza neye yeter:D sen olsan hangisini tercih ederdin?

Xperia U: 3.5' Ekran Çift çekirdek 1Ghz, 512 Mb Ram, Mali 400 Gpu
Xperia Sola: 3.7' Ekran Çift Çekirdek 1Ghz, 512Mb Ram, Mali 400 Gpu
Galaxy Ace 2: 3.7' Ekran Çift Çekirdek 800Mhz 768Mb Ram Mali 400 Gpu
HTC Desire X: 4.0' Ekran Çift Çekirdek 1Ghz, 768Mb Ram Adreno 203 Gpu

karar senin :) ben olsam galaxy ace 2 veya xperis sola arasında seçim yapardım

SahTRuMA

Üye
    Konu Sahibi
galaxy ace 2 güzel ama fiyatı bütçeyi biraz aşıyo baktığım sitelerde:D solayı bi sitede 650 civarı var ama daha önce alışveriş yapmadım goldta ne kadar güvenilir bilmiyorum :D

Buğra

Buğra

Admin
galaxy ace 2 güzel ama fiyatı bütçeyi biraz aşıyo baktığım sitelerde:D solayı bi sitede 650 civarı var ama daha önce alışveriş yapmadım goldta ne kadar güvenilir bilmiyorum :D

galaxy ace 2 istanbul bilişimde 581TL :good:

SahTRuMA

Üye
    Konu Sahibi
siteden daha önce hiç alışveriş yapmadım site güvenilir midir kaçak olayı falan olurmu :)

Berk E.

Üye
Bulabilirseniz Ace 2 Jelly Bean güncellemesini vermeye başladılar bile.

SahTRuMA

Üye
    Konu Sahibi
peki yine bu civarlarda tavsiye edebileceğin başka telefon var mı :) samsung giom vardı ace 2 yi görünce onu görmüş gibi oldum yine şekil olarak:)

Buğra

Buğra

Admin
Motorola Atrix :good:

SahTRuMA

Üye
    Konu Sahibi
aklım xperia solada kaldı ne yalan söylim :) solayı inceleme fırsatı buldunuz mu hiç ?

fk555897

fk555897

Üye
Arkadaşlar duyumlara göre Ace 2 Android 4.2.2 güncellemesinide alacak.

CasuS_87

CasuS_87

Üye
xperia sola, ace2 :good:

umitgul18

umitgul18

Üye
samsung un androidini beğeniyorum samsung galaxy ace 2 al

TeAmo42

TeAmo42

Üye
atrix tavsiye ederim bende.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt