7 yaşında estetik ameliyat oldu.

 • 16 Nisan 2011
 • 834 Okunma
 • 6 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. < Resmi açmak için tıklayın >


  Kepçe kulakları nedeniyle arkadaşlarının alay ettiği kız çocuğu, bıçak altına yattı!

  ABD&#8217;de, kepçe kulakları nedeniyle arkadaşlarının alay ettiği yedi yaşındaki Samantha Shaw, estetik ameliyatla kulaklarını düzelttirdi.

  Shaw&#8217;un annesi, kızının aşağılanmalara maruz kalmaması için estetik ameliyat kararını savunurken, ameliyatı gerçekleştiren cerrah, &#8220;görünümdeki bozuklukların oyun alanlarında çocuklara işkence olabileceğini&#8221; belirtti.

  Shaw&#8217;un annesi, katıldığı &#8220;Goodmorning America&#8221; adlı televizyon programında, kızının kulakları nedeniyle aşağılandığını, hatta bazı yetişkinlerin çocuklardan daha ağır hakaretlerde bulunduğunu söyledi.
  Ameliyatı gerçekleştiren Dr. Steven Pearlman ise çocukların oyun alanlarında dışlanmamaları için estetik ameliyat yapılabileceğini belirtti.

  Pearlman, &#8220;kozmetik cerrahinin çocuklara uygulanmasına karşı olduğunu ancak kepçe kulakların buna dahil olmadığını&#8221; söyledi.
  ABD&#8217;de, son 10 yıl içinde çocuklara uygulanan estetik ameliyatlar yüzde 30 artış gösterdi. Yetkililer, bu verinin toplum içinde küçük düşürülmek istemeyen insanların çareyi bıçak altına yatmakta bulmasına bağlıyor.

  Hürriyet
   


  Yazan: zaza
  jejep ve Tuba.Erva bunu beğendi.
 2. gerek yoktu sanki ama :hmmm neyse
   
 3. millet senin gibi değil hep dalga geçer :)
   
 4. eski hali daha guzelmis...
   
 5. eski halinde saçı toparlanmamış ya ondandır :)
   
 6. ''Dr. Steven Pearlman ise çocukların oyun alanlarında dışlanmamaları için estetik ameliyat yapılabileceğini belirtti'' Tabi hatta 8 yaşın da botox 10 yaşın da silikon falan peki bunu söyleyen doktora beyin nakli kim yapacak?
   
 7. doktora değil kızı dışlayan o kişilere beyin nakli lazım
   
  Tuba.Erva bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
21/11/2018 - 07:38