7-8" Tabletler Hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

4un6si

4un6si

Üye
    Konu Sahibi
7-8" Tabletler Hakkında
7 veya 8" tablet almayı düşünüyorum. En başta aklımda Codegen Quantum 4 vardı ama alanlar çok sorun yaşadığı için çekindim doğrusu ve bazıları 4 çekirdek yazıldığı halde 2 çekirdek olduğunu filan söylüyor bu yüzden biraz ilgim azaldı .
Açıkçası bütçem çok fazla değil max 450 TL ye bir tablet alıcağım ve şu sıralar Galaxy Tab 3 7.0 , beğendim güzel cihaza benziyor ama donanımı o kadar güçlü değil gibi ,en azından rakamlara bakıldığında 2 çekirdek var vs.
ayrıca benim için donanımın şişik olması önemli değil önemli olan stabilite
mesala codegen quantum 4 te 4 çekirdek işlemci var ama zaten işlemcinin kendisi uyduruksa neye yarar .
ReedPAD ürünleri de var ama nasıllar bilmiyorum özellikle A7S ilgimi çekti.
ASUS MeMO Pad HD 7 da güzele benziyor.
Acer ICONIA A de güzele benziyor

Bu konuda bilgisi olan ya da bahsettiğim tabletlere veya yakın tabletlere sahip olanların yorumlarını bekliyorum
edit: benim için şart olan özellikler :
-çift kamera
-7" ile 8" arası ekran (8 küsür de kabulumdür)

Son düzenleme:

minutari

minutari

Üye
Ben de Samsung Galaksi Tab 3 7 kardeşimde vardı. Memnunduk. Stabil olarak rahatlıkla kullanabiliyorduk.
Ama o fiyata hatta daha ucuza tablet alabileceğin aliexpress.com u önerebilirim. Daha önce bu siteden alışveriş yapmadıysan biraz karışık gelebilir ama ilk alışverişten sonra müdavimi olursun. Sipariş verdiğin ürün ortalama 20 günde çinden adresine gelir. Ama alacağın tabletin 3g olmamasına dikkat et, aksi halde gümrüğe takılabilir.

4un6si

4un6si

Üye
    Konu Sahibi
yok ben uğraşamam çinden filan ama şu anda zaten acer i eledim asus güzel gibi ve ayrıca samsung kaldı reed pad i almam heralde

baronet1905

baronet1905

Üye
Arkadaşım tablet halen almadıysan piranha markadan alma bende var teknik servis 0 yani aldıgın anda bile sorun cıksa binbir türlü laf yapıyorlar yani ugrasma alcaksan asus memo pad 7 gibi tabletleri öneririm.

kestal

kestal

Üye
Asus diyorum başka bi şey demiyorum hiç karşılaştırma yapmama bile gerek yok bana göre

• Beğen
Tepkiler: tarik1967
4un6si

4un6si

Üye
    Konu Sahibi
ezcool minipad alıcağım konu kilitlenebilir

sinan627

sinan627

Üye
230 liraya hometech idaeal tab 7 aldim her isimi goruyor ekran kalitesi biraz kotu sadece omun haricinde batarya surwsi falancok iyi cin mali bir tabletin hic bu kadar iyi olabilecegini dusunmemistim most wanted dead trigger 2 nova 3 oyunlarini saatlerce sorunsuz oynuyorum

4un6si

4un6si

Üye
    Konu Sahibi
ben ezcool dan da vazgeçtim zaten . elimdeki parayı da arttırdım. galaxy tab 3 8.0 alabilirim , lg gpad de var gerçi , çin menşeili reeder a8i de var bi bakalım telefon da alabilirim

Üst Alt