6680 sim kilit


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hasbihal

Üye
    Konu Sahibi
arakdaşlar banada bir 6680 geldi ama hevesim kursağımda kaldı
çünkü sim kilit sorunum var eğer bu işi iyi bilen varsa ALLAH rızası için yardım etsin yaw ben ona o bana bakıyo :'( [email protected]
 

metintekin

Üye
telefoncular 10 liraya kırıyo sim kiliti.
 
karizma

karizma

Üye
servisler hallediyor 10 ytl ye
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt