6680 de Haf kartı ve mesaj

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
mahirmete

mahirmete

Üye
    Konu Sahibi
6680 de Haf kartı ve mesaj
slm dostlar. ne zamandır yoktum öy kastı biraz da :D
Neyse kobuya dalayım ben

Arkadaşlar ya bende N 6680 var. Mesajlarımı Hafıza kartında saklıyorum.. Yaklaşık 4mb ve 2500 küsür msj var.. Ve ben haf. kartımı deiştirmek istiyorm. bi haf kartı çaldım arkadaştan msjlarımı yükleyebilecekmiyim diye meraktan :hoho: Nokia Pc Suite ile yedekleme yaptım yemedi.. Eğer tlfonda saklarsam yedekleme ile oluyo msjlar. Haf kartından telefona kopyalamayı denedim msları haf dolu diyo.. Ki 10 mb haf. var telefonda bi çeşit firmware hatası olmalı..
Mail klasörünü bilgisayara kopyalayıp oradan yeni haf. kartına yapıştırınca da olmadı.. systemin içine tabiki.. NEDEN YA!!!
2500 msja yazık edemem hepsi sevgilimden :(

metintekin

Üye
walla senin işin zorr.

mahirmete

mahirmete

Üye
    Konu Sahibi
çok yardımcı oldun saol

white

Üye
Şimdilik telefon hafızasına kopyala sonra yeni hafıza kartı alınca ona kopyala olursa tabiki

barabelli

barabelli

Üye
ben cok yardım etmek ısterdım ama cok zor 2 3 asamalı yap once tel hafızasına snra yenıye kopyalamayı dene sergıo95 nın dediği gibi

gknky

gknky

Üye
biraz zor gbi

adnancakmak

Üye
<div class='quotetop'>(mahirmete &#064; Oct 7 2005, 08&#58;11 PM) [post=186425]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
slm dostlar. ne zamandır yoktum öy kastı biraz da
Neyse kobuya dalayım ben

Arkadaşlar ya bende N 6680 var. Mesajlarımı Hafıza kartında saklıyorum.. Yaklaşık 4mb ve 2500 küsür msj var.. Ve ben haf. kartımı deiştirmek istiyorm. bi haf kartı çaldım arkadaştan msjlarımı yükleyebilecekmiyim diye meraktan Nokia Pc Suite ile yedekleme yaptım yemedi.. Eğer tlfonda saklarsam yedekleme ile oluyo msjlar. Haf kartından telefona kopyalamayı denedim msları haf dolu diyo.. Ki 10 mb haf. var telefonda bi çeşit firmware hatası olmalı..
Mail klasörünü bilgisayara kopyalayıp oradan yeni haf. kartına yapıştırınca da olmadı.. systemin içine tabiki.. NEDEN YA&#33;&#33;&#33;
2500 msja yazık edemem hepsi sevgilimden
[/b][/quote]
telefon hafizasini kontrol et eger yeterli bosalan varsa menu tusuna basilitut acilan pencereleri C ye basarak kapat insallah olur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt