6670 tel.uma pc den nasıl dosya atabilirim???

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bboyseco

Üye
    Konu Sahibi
6670 tel.uma pc den nasıl dosya atabilirim???
arkadaşlar ilk kez s60 bir tel. kullanıyorum neyin nasıl ypıldığını öğrenmeye çalışıyorum. 3 problemim var
1. pc den tel.uma usb data kablosu ile nasıl dosya atabilirm servis pack 1 olmadan imkansız mı xp de?
2. metin msjları 160karakterden az olduğu halde 2,3 parçada gidiyor. bunu nasıl önleyebilirim? daha önce kullandığım nokia larda metin msj ayarları altında karakter desteği diye bi yer vardı oradaki değerleri değiştirince bu problem ortadan kalkıyordu. ama ben 6670 de bu kısmı göremedim metin msj ayarlarında ne yapmam lazım??
3. bluetooth ile aldığım dosyalar msj lara kaydediliyor. bu nedendir? mesajlardan başka bir yere taşıyamıyorum. ve temaları göndremiyorum bluetooth ile bana bunları açıklayabilirseniz çok sevinicem. teşekkürler....

Erencivelek

Üye
Originally posted by bboyseco@Oct 4 2005, 08:15 PM
3. bluetooth ile aldığım dosyalar msj lara kaydediliyor. bu nedendir? mesajlardan başka bir yere taşıyamıyorum. ve temaları göndremiyorum bluetooth ile bana bunları açıklayabilirseniz çok sevinicem. teşekkürler....
[post=184793]Quoted post[/post]​

http://www.maxicep.com/forums/index.php?showtopic=4166
burdan bi dosya yönetici yazılım yükleyin (tavsiyem FExplorer). Programa girip mesajlar dosayayı kopyalayıp istediğiniz klasöre taşıyabilirsiniz....

bboyseco

Üye
    Konu Sahibi
dostum teşekkürler. ama ben o programı telefona atamıyorum bile. dku-2 usb kabloyu takınca driver kurmamı istiyo. 3300 vardı bende. aynen onda da o kabloyu takınca driver kurmaya gerek kalmadan yeni bi sürücü olarak görüyodu pc. direk hafıza kartının içinde istediğim değişikliği yapabiliyodum. klasörleri görebiliyodum. bu olay 6670 de mümmkün değil mi? ben illa ki pc suite gibi programları mı kullanmalıyım. ki onları da nasıl kullanacağımı bilmiyorum. kurdum ama usb kabloyu görmedi. sevis pack 1 gerekli dedi. bu servis pack i neden istiyo o olmadan ben bişi atamazmıyım tel.a????

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Originally posted by bboyseco@Oct 4 2005, 08:15 PM
arkadaşlar ilk kez s60 bir tel. kullanıyorum neyin nasıl ypıldığını öğrenmeye çalışıyorum. 3 problemim var
1. pc den tel.uma usb data kablosu ile nasıl dosya atabilirm servis pack 1 olmadan imkansız mı xp de?
2. metin msjları 160karakterden az olduğu halde 2,3 parçada gidiyor. bunu nasıl önleyebilirim? daha önce kullandığım nokia larda metin msj ayarları altında karakter desteği diye bi yer vardı oradaki değerleri değiştirince bu problem ortadan kalkıyordu. ama ben 6670 de bu kısmı göremedim metin msj ayarlarında ne yapmam lazım??
[post=184793]Quoted post[/post]​

1-) PC Suite 6.5'u bilgisayara kurmaya çalış eğer yine olmazsa bilgisayarına service pack 2'yi kurmak zorundasın çaresi yok bunun.

2-) Menü > ayarlar > telefon ayarları > genel > yazma dili'ni ingilizce seçtiğin zaman 160 karakterlik mesaj parça parça gitmeyecektir.

3-) Bluetooth ile telefonuna gönderdiğin program vs. direk mesajlara gelir bu normaldir, gelen bluetooth mesajını telefona kaydetmek için mesaja gir ve seçeneklere gir ve resim gönderdiysen telefona kaydet, program türü bir uygulama gönderdiysen yükle diyceksin ve sorunsuz bir şekilde yüklenecek. Ayrıca teefona gönderdiğin programı vs. başka bir telefona gönderemezsin bunu bir dosya yönetici programı yapıyordu ama adını unuttum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt