6630un Yeni Versİyonu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Baracuda

Üye
    Konu Sahibi
6630un Yeni Versİyonu
Dostlar bugün Teleservisten bir arkadaşla konuştum 6630'un yeni son yazılımı 5.03.08 bugün taze taze öğrendim.
**Yükletmek isteyenler Teleservisten 1gün ara ile yazılımı yükletebilirler güvenilir mekan.

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Ne gibi yenilikler var????

Baracuda

Üye
    Konu Sahibi
abi onu öğrenemedim adamın işi başından aşkın ben yükseltmeye gidince soracağım bu 5e çıktıysa baya bir yenilik vardır sanırım.

alpole

Üye
Bu konuda biraz daha bizi aydınlatırsan iyi olur..

barabelli

barabelli

Üye
eleştırı ıyı bısıydır ama kucumsemek ve kotulemek deil amacım 6680 ılk cıktıgında teleservıse verdım turkce yapmak ıcın telefon kıtlendı ve 1.5 ay tel kullanamadım hemde 2 tane verdım sonra hallettım ve acıklamaları telefon kıtlendı oldu telefan 3 hafta orada kaldı yapılacak dıe hıc bırsey yapamadılar saglam telefon bozuk olarak geldi bence vermeyın .....saygılar

darkred

darkred

Üye
walla bende 6630war ama hangi versiyonu yüklü onu bilmiyorum ama tel daha 1 haftalık herhalde bahsettiğiniz son sürümüdür farkları hakkında biraz daha bilgi istiyoruzz

tameriscen

Üye
<div class='quotetop'>(evreNian &#064; Nov 22 2005, 02&#58;27 AM) [post=212683]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
walla bende 6630war ama hangi versiyonu yüklü onu bilmiyorum ama tel daha 1 haftalık herhalde bahsettiğiniz son sürümüdür farkları hakkında biraz daha bilgi istiyoruzz
[/b][/quote]

yanılıyorsun arkadaşım. yeni alman son sürüm olmasını gerektirmez. *#0000# yaparsan versiyonunu ve üretim tarihini görmüş olursun.

Baracuda

Üye
    Konu Sahibi
BU ankara teleservis elinden geldiğince sıkı çalışıyor hatta bunları haftalık ne tür tamir yaptıklarını nokiadan elemanlar gelip raporları inceliyorlarmış.

darkred

darkred

Üye
<div class='quotetop'>(tameriscen &#064; Nov 22 2005, 01&#58;44 PM) [post=212804]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
<div class='quotetop'>(evreNian &#064; Nov 22 2005, 02&#58;27 AM) [post=212683]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
[/b][/quote]

yanılıyorsun arkadaşım. yeni alman son sürüm olmasını gerektirmez. *#0000# yaparsan versiyonunu ve üretim tarihini görmüş olursun.
[/b][/quote]
eywalla şimdi baktım versiyon 5.03.8 yazıyoo son sürüm bu versiyonmu peki??

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
ewt son sürüm o ama versiyonlar arası gozle gorulur farklar olmaz genelde hatalar(bug)warsa onlar düzeltilio hepsi farklı menuler ozellıkler beklemeyin yani

darkred

darkred

Üye
eywalla kardeşim biliyosun senin yüzünden symbian aldım anlamam pek fazla yoksa d 600 ü alırdım yanii

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
wala akşamları beynim şişio senin symbian sorularını cewaplamaktanya ama iyi oldu böle eskisehire bi gelim daa multi oyun cevircez senle

darkred

darkred

Üye
hadi bakalım bekliom en kısa zamanda

orgo

Üye
yaw arkadaşlar telefonunuzun genpadan garantisi varsa gidin orda yükleyin bedava adamlar süper çalışıyor etiler genpayı tavsiye ederim.

white

Üye
Nasıl değişiklikler var. bulursan haber ver.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt