6630'da Yaşadığım Birkaç Problem , YARDIM

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bybrutus

bybrutus

Üye
    Konu Sahibi
6630'da Yaşadığım Birkaç Problem , YARDIM
Merhaba benim sorunlarım bunlardır :
1-Benim telefonumda çok fazla oyun var , çok dediysem 50 tane falan ama 25 mb a varan oyunlar ve ben bu kadar oyunum varken geçen 2-3 oyun daha yükledim eskiden uygulama yöneticim açılırken artık açılmıyor hafıza taranıyorda kalıyor saatlerce tarasada olmuyor .
2-Benim telefonumda birkaçtane web browser var ama sadece telefonun kendi programları intenreti kullanabiliyor diğer programlar internete bağlanamıyorlar .
3-Benim telefonuma şu anda java oyun yüklenmiyor yükleme bölümü bitiyor 1-2 sn bekleyip yükleme bölümü kapanıyor ama yüklenmemiş oluyor.
4-nokia ovi vs. kullanan bilir ordan inen oyunlar jad oluyor ve jarı internetten indiriyor tam yükleme bitiyor ama oyun yüklenmemi oluyor .

Sorunlarımı çözen dilesin ne dilerse

bybrutus

bybrutus

Üye
    Konu Sahibi
hiç bilen yok mu lütfen yardım edin ...

bybrutus

bybrutus

Üye
    Konu Sahibi
??? lütfen

Davulbaz

Davulbaz

Üye
artık sınıra gelmişsin sanırım zaten yeteri kadar zorlamışsın.50 tane oyunun var

bybrutus

bybrutus

Üye
    Konu Sahibi
ne yapayım yani yöneticiye girip oıyunları silemiyorum hafıza kartını formatlamak istemiyorum , hafıza kartı system klasöründen oyunu bulup silmekde zor iş ...

Sembolbu

Sembolbu

Üye
kardeşim sen o tele format çekmeden kullanamazsın artık... bendede aynı tel var biliyorum huyunu...

bybrutus

bybrutus

Üye
    Konu Sahibi
format da çektim ama olmuyor işte , uygulama yükleme ve uygulamaların internet kullanma izini olmuyo ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt