6630 yazılım güncelleme yardım

Sponsorlu Bağlantılar

aslanc

aslanc

Üye
    Konu Sahibi
6630 yazılım güncelleme yardım
arkadaşlar ben versiyon güncellemesi yapmaya çalıştım ama olmadı.
tam güncelleme başladığı an telefon kapanıyor bilginiz varsa yardım edin.
msn de olabilir veya cevap olarak:vur:vur:vur:vur

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Şarjın tam dolu olduğundan eminsen eğer sistemsel bir sorun olmalı. :dry:

POWER

POWER

Üye
sadece şarjın tam olması değil telefon profilinin de "Genel" olarak ayarlanması gerekir. Sim kart takılı fakat hafıza kartı çıkarılmış olmalıdır. Bunları göz önünde bulundurup tekrar deneyiniz. İyi forumlar...

sattt

Üye
eski bilgisayarlarda baglantı kesildi der ben yüksrlttım on numara çalışıyor

umutcan_bora

umutcan_bora

Üye
arkadaslar konuyla pek ılgılı dıll ama e 71 kullanıcısıyım nnasıl guncellestırcem bılmıorum yardım edersenıjz cok makbule gecer

sekajmer

sekajmer

Üye
arkadaşlar 6630 nasıl güncelliyebilirim

isaackleiner

isaackleiner

Üye
evet ! Bende 6630'u güncellemek istiyorum. Nasıl Yapcam ve Son Sürüm Hangisidir ?
Versiyonum:
v6.03.40
İyimi ?

_attilla_

Üye
Zaten son versiyo 6.03.40 yazılım atmaya gerek yok :)

mardinli_mati

mardinli_mati

Üye
arkadaslar 6630 bende kullanıyorum ama guncelleme yapamassın 6630 son guncellemesı benımkı v6.03.40 v6.05.40 tır bunlar son guncelleme ve sen neden guncelleme yapmak ıstıyosun hanı konuyu acsan belkı yardım edeılme sansımız vardır

----------Eklendi @ 12:55:04 ---------- Yazıldı @ 12:37:34 ----------

6630 da guncelleme olmaz veya ben sıze gene soylıyım nokıa pc sudutyo son versıyonunu ındır sonra kur kurduktan sonra telefonla bılgısayar arasına usb kablo baglantısını yap sana orda 6630 uygulkaması algılandı der onları yukler kendısı sonra ana menu gelır karsına nokıa pc sutuyo nun orda ınternete baglan veya guncelleme yap der guncelleme ıcın nokıauptada indir oyle kur yada programları ben sana verım msne adrresınde ıstersen tabı oyle guncelleme yaparsın ancak

Üst Alt