6630 music edition

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

serqahn

Üye
    Konu Sahibi
6630 music edition
arkadaşlar bugün nette bu haberi buldum belki bilenler wardır ama yine de paylaşmak istedim.

Firmanın MP3 çalabilen telefon pazarına sunacağı yeni silahı N91'in 3G eksikliğini kapatacak olan ve 1.3MP dijitla kameraya, ofis dökümanları tanıyabilme gibi gelişmiş özelliklere sahip olan 6630, Music Edition ismi altında satılacak versiyonu ile kullanıcılara gelişmiş fonksiyonları yanında MP3 keyfide sunacak. Paket ile birlikte kullanıcılara 64 yerine 256MB RS-MMC bellek kartı verilmekte ayrıca Nokia USB MMC/SD kart okuyucu ve Nokia Audio Adaptor ismi altında 3.5mm stereo kulaklıkların telefon ile kullanılmasına yarayan bir dönüştürücüde paket içeriğine dahil edilmiş durumda. Paketten ayrıca nokia orjinal stereo kulaklıkda çıkmakta. Orjinal kulaklık ile hem müzik dinlemek hemde telefon görüşmesi yapmak mümkün.

Nokia 6630 Music Edition ile müzik dosyalarının ve play listlerin daha kolay kontrol edilmesini sağlayan yeni bir yazılım gelmekte. Nokia yeni yazılımla kullanıcıların aynı bir taşınabilir MP3 çalar kontrol ediyormuşçasına rahat bir şekilde telefonu yönetmelerine imkan vermiş. Kırmızı ve gümüş renklerinde piyasaya sürülecek olan 6630 Music Edition'ın içerisinde önceden yüklenmiş yeni zil tonları ve temalar bulunacak. Bu ay içinde satışına başlanacak telefonun 500 avro fiyat etiketiyle piyasaya sürülmesi bekleniyor.

:wacko: yaw acaba 6630 bu model çıkacağı için mi fiyatı bu kadar kırdı. bi bilen warsa paylaşsın abi ;;)

katibim

katibim

Üye
hangi linkte gördün link verde bakalım

serqahn

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by katibim@Sep 21 2005, 04:06 PM
hangi linkte gördün link verde bakalım
[post=172697]Quoted post[/post]​

hadi bakalm bekliom yorumunu ;)

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Güzel bir habere benziyor ama fiyatı 500 Avro pahalı geldi bana :wacko:

katibim

katibim

Üye
hakkatten doğru ya, tüh be tamda bugün sıfır w800i almıştım.ama bildiğim kadarıyla 6630 zaten mp3 çalıyordu sadece yanındaki aparatları ilaveten vermişler herhalde

serqahn

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by katibim@Sep 21 2005, 04:18 PM
hakkatten doğru ya, tüh be tamda bugün sıfır w800i almıştım.ama bildiğim kadarıyla 6630 zaten mp3 çalıyordu sadece yanındaki aparatları ilaveten vermişler herhalde
[post=172719]Quoted post[/post]​

yaw bu aparatları yanımızdamı taşıycas bide. :eksi: ben hala o aparatların fonksiyonunu annamadım walla :ah:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt