6630 ltfen yardım :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

okan_038

Üye
    Konu Sahibi
aarkadaslar biliyorum bu baslık cok acıldı ama ben imei no mu yazdım verdiginiz site'ye ama olmadı sonra öğrendim ki 6630'da işe yaramıyomus :agla su yöntem kafama yattı THE-NOKIA-UNLOCK pro'su war ya işte ondan bi detaylı anlatsanız sunu bakın benim tel'de kilit kodu yanlıs girildi 5 dk içinde kilit kodu bloke'si aktif olacak dio acaba onda mı omadı bi de asıl sorum su ben card reader'le e:system/recogs'a nasıl girecem yaw :agla nolur yardım beyler yardımlarınız için simdiden tsk. :sukur:

> çileke$ <

> çileke$ <

Üye
Fexplorer yükle veya x-plore yükle ayarlardan gizli dosyaları gösteri seçin E: system recogs klasörüne girip yapıştır yoksa klasör oluşturun...:)

okan_038

Üye
    Konu Sahibi
:oke:way abi allah razı olsun,allah ne muradın warsa versin :D:sukur: buldum Bi de tam olarak hangi klasöre atacagımı söylesen e:system:recogs mu yoksa apps fln giriyoz mu oralara:allalla:

okan_038

Üye
    Konu Sahibi
Bi de tam olarak hangi klasöre atacagımı söylesen e:system:recogs mu yoksa apps fln giriyoz mu oralara:allalla:

> çileke$ <

> çileke$ <

Üye
recogs :oke:

okan_038

Üye
    Konu Sahibi
saol abi :sukur:

--------------- Ekleme ---------------

abi cok saol bu yöntemle actım telin kodunu Şükür

okan_038

Üye
    Konu Sahibi
:sukur::op:senden de allah razı olsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt