6630 kilit kodu nasıl kırılır.

Sponsorlu Bağlantılar

mat_one

Üye
    Konu Sahibi
6630 kilit kodu nasıl kırılır.
arkadaşlar bugun iş yerinde kilit koudunu yani güvenlik kodunu deiştirdim ve unuttum iş dalgınlıgı sırasıyla.telefonumda şarjı bitti açıldıgında pin i girdikten sora kilit kodu istiyor.Bilmedigim için aaçmıyorum.

bu site verilmiş fakat yazmıom imei nosunu verdigi kodu kilit koduna yazıom yanlış diyor

Allah razısı için bi yardım edin

Ozan

Ozan

Admin
Güvenlik kodunun çözülmesi mümkün degildir, telefonunuz garantili ise teknik serviste ücretsiz sorunu halledebilirsiniz. :oke:

> çileke$ <

> çileke$ <

Üye
mcode ile çözersin kardeş bataryayı çıkart orda imei yazar s60 serisi telefona mcode yi yükle senin imei yi yaz 8 basamaklı yanılmıyorsam bunu kilit kodu istediği bölüme yaz mutlaka kabul eder imei yi yanlış yazmış olabilirsin...

Exalans

Exalans

Üye
ama kilitkodu aktifse telefon zaten açılmaz

sekolee

Üye
bı progmda sana şifreyı soyluyo

gizlidost

Üye
arkadaşlar bendeki 7610 a format attım telefonun hafıza kartı kilitlendi şifreyide bilmiyorum lütfen yardımcı olun???

yamaha92

Üye
beyler bendede 6630var ama bir türlü çözemiyorum kilt kodunu yardımcı olursanız sevinirim:sn:

asdasdasfas

Üye
ya beylerr ben kılıt kOdunu Unuttum Telefon Pın kOdu İStio oNdan Sonra Kilit Kodu :@ ://&//&

Netsky™

Netsky™

Üye
link Hafıza kartında System/Recogs klasörüne at

onur_Alp

Üye
emege saygıı calısıyoo cok tsk ederım ...

selo43

Üye
lınk bozuk kardes
yenıleyebılırmısın

holiqan1

Üye
benim anlamadımğım sey telefoncular yapıyorda siz neden yapamıyorsunuz telefoncularda program kullanıyor o programı arıyorum ben o verdıgınız sitede hiç bir işe yarmıyor

rozetli55

rozetli55

Üye
acil n96 sim kırma yazılımı lazım bilen varmı

duygu70

Üye
ya arkadaslar allah aşkına yardım edın ne oluuur ya 6630 cep tlf var herseyı denedım bıturlu KİLİT KODUNU acamıorum

dj.kenan52

Üye
biladerler...adam zaten ıme numarasını her zamn cebinde taşıyacak hali yk.. tel açılmıo o zman ne olacak

murat_2000

Üye
arkadaşlar kilit kodunu kıramazsınız keyloger kullananlar var bu sitede onların koyacam o.çocukları keylogeri kuranların anaları bunları doğurmamış sıçmış

Üst Alt