6630 İçin Video Oynatıcı?

Sponsorlu Bağlantılar

Bertan_371

Bertan_371

Üye
    Konu Sahibi
6630 İçin Video Oynatıcı?
Selam arkadaşlar sizlere bir sorum olacak nokia 6630 için bildiğiniz güzel bir video oynatıcı var mı?

cimbom04

cimbom04

Üye
core pleyer vardi eskiden en iyiside bu zaten baska da yok

Bertan_371

Bertan_371

Üye
    Konu Sahibi
yardımınız için teşekkür ederim coreplayeri kurdum gayet güzel çalışıyor :)
birde stormcodec diye bir program buldum coreplayer gibi onuda kurdum :D

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
6630 için smartmovie vardı. Ben hep onu kullandım ve tartışmasız 6630 için çıkan en iyi video oynatıcısı idi. 3.15 mi ne öyle bir sürüm vardı, en sorunsuz çalışanı da oydu.

Blue023

Üye
core player iyiydi

• Beğen
Tepkiler: Bertan_371
Bertan_371

Bertan_371

Üye
    Konu Sahibi
bende smartmovie indirdim fakat codec sorunu veriyor o sorunu çözebilseydim kesinlikle bende smartmovieyi kullanırdım

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
bende smartmovie indirdim fakat codec sorunu veriyor o sorunu çözebilseydim kesinlikle bende smartmovieyi kullanırdım
Onların çözücüleri vardı zaten, onları kurup izliyordum bende. 1 gb hafıza kartım vardı.

Bertan_371

Bertan_371

Üye
    Konu Sahibi
Şu çözücü olayını bana anlatabilir misin?

Cadillac34

Üye
Smartmovie ile sadece .avi formatında video izleyebilirsiniz, .mp4 formatında video izleyemezsiniz. Core Player her formatta video izlenir, müzik dinleniyor.

• Beğen
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Smartmovie ile sadece .avi formatında video izleyebilirsiniz, .mp4 formatında video izleyemezsiniz. Core Player her formatta video izlenir, müzik dinleniyor.
6630 da MP4 formatında video zaten izlenmiyor. Takiliyor. Smartmovie en iyisi ayrıca kendi çevirici programı da var. Programı ve cozuculeri bulursam buradan paylaşırım.

• Beğen

Üst Alt