6630 hd oyun açılımıyo (eskiden oynuyodum)

• 17 Nisan 2010
  • 572 Okunma
  • 8 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. arkadaşlar 6630 a hd oyunlar yükledim (assains creed prince of persia asphal 3-4 real football 2009 ) falan ama asphalt 4 ve real 2009 şimdi açılmıyo açınca tel kapanıyo ne yapayım

Yazan: sythndndr33
    cres557 bunu beğendi.
  2. bende de açılmıyo o dedigin oyunlar telefon kapanıo

3. arkadaşım o oyunlar çok fazla ram ister oyuzden oynayamazsın telefonu kapat a hemen o oyuna gir o zaman açılır

4. teli sat gitsin

5. o telefonlar piyasada ucalı cok oldu dostum cöker telefonun hd oyunları calıştırmazlar

6. kardesım o tur hataların cozumu aslnda bellı degıl ... olay hafıza kartındakı bazı ufak boyutlu cerez dosyalardan kaynaklanıyo ... benım tel 6600 ıken de buna benzer bırseyler yasamıstım ... mesela sureklı oynadıgım oyuınlar acılmıyo , bazı sis lerı yuklemıyo yada asfalt 2 sureklı kendını sılıp duruyordu ... format ve bıcımlendırmeden sonra sorun cozulmustu ... dedıgım gıbı sen bı format at ve kartı bıcımlendırmeyı dene ... eskıden yukledıgın programların kucuk dosyaları kalıyo sagda solda ... hem akadasım sımdı oyunların sertıfıka olayı fılan dıcem ama su an tel n70 ve oynuyorum yanı assasın yada prınceofpersıan fılan ...

7. Telefonuna freemem adlı programı yükle sitede arama yap bulursun... Rami 9.5 mb a kadar çıkarabiliyor. O programla rami aç sonra oyununa gir açar.

8. evet arkadaşa katılıyorum ... ( bu benim niye aklıma gelmedi ya :D ) ..

9. freememi telefon hafızasına yüklemezsen çalışmayabilir

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
25/09/2018 - 23:51