6630 hd oyun açılımıyo (eskiden oynuyodum)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sythndndr33

Üye
    Konu Sahibi
6630 hd oyun açılımıyo (eskiden oynuyodum)
arkadaşlar 6630 a hd oyunlar yükledim (assains creed prince of persia asphal 3-4 real football 2009 ) falan ama asphalt 4 ve real 2009 şimdi açılmıyo açınca tel kapanıyo ne yapayım

• Beğen
Tepkiler: cres557

erdemkalin912

Üye
bende de açılmıyo o dedigin oyunlar telefon kapanıo

cres557

cres557

Üye
arkadaşım o oyunlar çok fazla ram ister oyuzden oynayamazsın telefonu kapat a hemen o oyuna gir o zaman açılır

thehero660

thehero660

Üye
teli sat gitsin

covar

covar

Üye
o telefonlar piyasada ucalı cok oldu dostum cöker telefonun hd oyunları calıştırmazlar

yunus5055

yunus5055

Üye
kardesım o tur hataların cozumu aslnda bellı degıl ... olay hafıza kartındakı bazı ufak boyutlu cerez dosyalardan kaynaklanıyo ... benım tel 6600 ıken de buna benzer bırseyler yasamıstım ... mesela sureklı oynadıgım oyuınlar acılmıyo , bazı sis lerı yuklemıyo yada asfalt 2 sureklı kendını sılıp duruyordu ... format ve bıcımlendırmeden sonra sorun cozulmustu ... dedıgım gıbı sen bı format at ve kartı bıcımlendırmeyı dene ... eskıden yukledıgın programların kucuk dosyaları kalıyo sagda solda ... hem akadasım sımdı oyunların sertıfıka olayı fılan dıcem ama su an tel n70 ve oynuyorum yanı assasın yada prınceofpersıan fılan ...

saykoman

saykoman

Üye
Telefonuna freemem adlı programı yükle sitede arama yap bulursun... Rami 9.5 mb a kadar çıkarabiliyor. O programla rami aç sonra oyununa gir açar.

yunus5055

yunus5055

Üye
Telefonuna freemem adlı programı yükle sitede arama yap bulursun... Rami 9.5 mb a kadar çıkarabiliyor. O programla rami aç sonra oyununa gir açar.
evet arkadaşa katılıyorum ... ( bu benim niye aklıma gelmedi ya :D ) ..

cihat04

cihat04

Üye
freememi telefon hafızasına yüklemezsen çalışmayabilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt