6630 Hafıza yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

myaware

Üye
    Konu Sahibi
6630 Hafıza yardım
Arkadaşlar sorum belki saçma olacak ama 6630 telefonu aldığımda hafıza yaklaşık 9mb'tı. Fakat işlem yaptıkça hafıza azalıyor. Fakat tüm kayıtları hafıza kartına yapıyorum. Şimdi fafıza yaklaşık 7mb. Yani bunu düzeltmenin bir yolu yordamı yok mu?

white

Üye
Hafıza kartını biçimlendir belki olur bence dene

myaware

Üye
    Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(sergio95 &#064; Dec 22 2005, 02&#58;16 PM) [post=233588]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Hafıza kartını biçimlendir belki olur bence dene
[/b][/quote]
Kardeş o zaman tüm bilgiler siliniyor. Yani bir nevi format atmak. O zamanda ayar, rehber, program...vs hiçbir şey kalmıyor. Fexplorer tipi programlar yardımıyla bu problemden kurtulabilirmiyiz. Bu arada aynı problem hafıza kartı içinde geçerli. Yani programa girip o dosyaları silebiliyormuyuz veya bunu önleyen ayrı bir program varmı? Veya sadece benim telefonda mı oluyor

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Program yükledikçe kayıt vs. dat dosyaları C dizinine kaydedilir.

Bu yüzden telefon hafızasından da kullanmış olur

myaware

Üye
    Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(Gokhan43 &#064; Dec 22 2005, 04&#58;10 PM) [post=233740]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Program yükledikçe kayıt vs. dat dosyaları C dizinine kaydedilir.

Bu yüzden telefon hafızasından da kullanmış olur
[/b][/quote]
Peki kardeş neyapcaz

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Yapacak bir şey yok.

Bunu önleyemeyiz , eğer önelemek istiyorsanız , uygulama yüklemeyeceksiniz

myaware

Üye
    Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(Gokhan43 &#064; Dec 22 2005, 04&#58;15 PM) [post=233744]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Yapacak bir şey yok.

Bunu önleyemeyiz , eğer önelemek istiyorsanız , uygulama yüklemeyeceksiniz
[/b][/quote]
Peki bunun sınırı varmı yoksa hafıza dolunca format mı atıyoruz.

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Sınır derken ?

myaware

Üye
    Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(Gokhan43 &#064; Dec 22 2005, 07&#58;10 PM) [post=233960]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Sınır derken ?
[/b][/quote]
Peki Fexplorer&#39;de nereye kaydediyo. Ordan silsek işletim sistemine zarar vermiyorsa.

RockFord Fosgate

Üye
ya bak ekstralara gel hafızanın ustunde seceneklerde telefon hafızasına bak orada tel hafızasında neyın ne kdr yer kapladıgı gozukuyo&#33;&#33;&#33;

Gokhan43

Gokhan43

Üye
<div class='quotetop'>(myaware &#064; Dec 23 2005, 08&#58;08 AM) [post=234505]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
<div class='quotetop'>(Gokhan43 &#064; Dec 22 2005, 07&#58;10 PM) [post=233960]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Sınır derken ?
[/b][/quote]
Peki Fexplorer&#39;de nereye kaydediyo. Ordan silsek işletim sistemine zarar vermiyorsa.
[/b][/quote]

C/System ve genellikle Apps klasöründedir.

Ama onları silerseniz , uygulamaların bir anlamı olmaz ki

RockFord Fosgate

Üye
ya gerek yok sen yap bnm dedıgımı neyın ne kdr yer kapladıgına bak ona gore sılersın&#33;&#33;&#33;

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...