6630 Font rengi?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mert9999

Üye
    Konu Sahibi
6630 Font rengi?
:bilmmmerhaba benim 6630 telefonum var telefonumda koyu renk temalar kullanmak istiyorum fakat menülerdeki fontlar siyah olduğu için yazılar görünmüyor.Bunu n70lerdeki gibi beyaz yapmanın bir yolu yokmudur ?

o olmasa bile bazı yüklediğim temalarda seçenekler menüsüne bastığımda fontlar renkli (kırmızı, beyaz vb.). ben ne kadar denesemde kendi yaptığım temalarda o yazıların renklerini değiştiremedim.Bununda ayrı bi programı varmıdır. Yardımcı olurmusunuz?:hmmm

• Beğen
Tepkiler: gkns

blackeaglexx

blackeaglexx

Üye
aynn benmde ihtycm war :S

arslan3332

arslan3332

Üye
Yok arkadaşlar ama owmsikin adresinde kendi temanı kendin yapa bilirsin ve rengini istediğin renk yapa bilirsin ben denedim çok güzel de oluyoo arkadaşlar kendi temanızı kendiniz yapıyorsunuz dilediğiniz gibi

mert9999

Üye
    Konu Sahibi
ama menüdekü font renkleri değişmiyor . N70e göre yaptığın zaman oluyor ama 6630 için olmuyor. E haliylen n70 için yapılan 6630 da açılmıyor :(

themardinli

themardinli

Üye
Evet ownskinde sadece ana ekran renkleri degisir size bi yararı dokunmaz ve o probleminde simdilik bi cozumu yok sanırım ama soyle bir sey diyebilirim ME versiyonunda belki oyle bi seçenek vardır diye düşünüyorum ben daha yuklemedim ama...

blackeaglexx

blackeaglexx

Üye
:(:(:(:( olmuyor yaa

inferno_61

inferno_61

Üye
arkadaşım pyton uygulamalarından tema editörü indir ve paytonun en yeni sürümünü indir ordan yapmayı dene

--------------- Ekleme ---------------

...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt