6630 çoğu uygulamayı açmıyor!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
1tebessum

1tebessum

Üye
    Konu Sahibi
6630 çoğu uygulamayı açmıyor!
nokia 6630 kullanıyorum yüklediğim çoğu uygulamayı açmıyor dosya bozuk hatası veriyor halbuki telefonla uyumlu s60 destekliyor ama neden böyle oluyor anlamadım ayrıca formatta attım ama değişen birşey olmadı acaba uygulamaları yanlış yere mi yüklüyorum hafıza kartında others (diğer) bölümüne yükledim şimdiye hep

_RYUK_

_RYUK_

Üye
işletim sistemine uygun kurduğuna emin misin ?

1tebessum

1tebessum

Üye
    Konu Sahibi
dediğim gibi işletim sistemine uygun s60 destekliyor olması lazım ama emin değilim

yunus5055

yunus5055

Üye
.Sis veya .Jar uzantılı dosyaları yüklemelisin .. Üstelik others ne alaka onu dahi anlamadım ... Yukledigin dosyalar nokia/intalls klasörune yükleyici kopyalar ( kullandığın programa göre bu olayı yapmayadabilir ) ... Sistem/app klasörune ise uygulamaların çalışma dosyaları gelir .. Others ile hiç bi alakası yok yani olayın ... Sen uygulama yüklemeye dair hiçbirşey bilmiyorsun anlaşıldı ...

Penci Hoca

Penci Hoca

Üye
.Sis veya .Jar uzantılı dosyaları yüklemelisin .. Üstelik others ne alaka onu dahi anlamadım ... Yukledigin dosyalar nokia/intalls klasörune yükleyici kopyalar ( kullandığın programa göre bu olayı yapmayadabilir ) ... Sistem/app klasörune ise uygulamaların çalışma dosyaları gelir .. Others ile hiç bi alakası yok yani olayın ... Sen uygulama yüklemeye dair hiçbirşey bilmiyorsun anlaşıldı ...

aynen!!! Bide 6630 s60v2 olsa bile os 8x. -8.1x desteklemeyebilir...;)

1tebessum

1tebessum

Üye
    Konu Sahibi
pc'den hafıza kartında ki others klasörüne proğramları atıyorum sonra dosya yöneticisinden diğer klasörünü giriyorum (pc'de diğer değilde others yazıyor klasörün adı) dosya bozuk diyor zaten sis. hepsi

yunus5055

yunus5055

Üye
pc'den hafıza kartında ki others klasörüne proğramları atıyorum sonra dosya yöneticisinden diğer klasörünü giriyorum (pc'de diğer değilde others yazıyor klasörün adı) dosya bozuk diyor zaten sis. hepsi

Dostum sen niye öyle saçma sapan işlerle uğraşıyon ya :) öyle yapıldığını sen nerden öğrendin bakım ...

At dosyayı tele .. Herhangi bi yolla ... Artık kart okuyucuylami atarsın usb ilemi yoksa bt üzerindenmi yoksa direk telemi indirirsin orası sana kalmış ...
Dosyayı tele attıktan sonra herhangi bir yere farketmez .. At en dışa bir yere ... Sonra bi dosya yönetici programıyla açtır ... ( telin kendi orjinal dosya yöneticisi var fakat xplore adlı programı kullanmanı şiddetle tavsiye ederim ) ... Sonra ışte Kendisi yüklüyo zaten .. evet evet diye diye yüklettir ...

- - - Eklendi - - -

Yani yüklemeyi teli kullanarak yapcan ... Pc üzerinden yükleme yaptırmaya uğraşma boşa ...

- - - Eklendi - - -

aynen!!! Bide 6630 s60v2 olsa bile os 8x. -8.1x desteklemeyebilir...;)

Ya onu geçtim adam daha en basit olayı bilmiyor ... Yarın birgün Bide ngage oyun olayına girdiğini düşünsene .. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt