6600da Hafıza Kartı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hzrcn

Üye
    Konu Sahibi
6600da Hafıza Kartı
Arkadaşlar 1gb hafıza kartını 6600a taksak ne olur?Yani telefon patlarmı? açıkcakcası 1gb mmc'yi desteklermi?Yaklaşık 109ytl....olur ya da olmaz deyin..olmazsa olur diyenler para toplayıp benden ssatın alırlar benden.. ona göre eminsineniz söyleyin..kasar,ohaaaa,çüşşş,iyi olur gibi yorumlarınızı bekliyorum

[[[[[Not:arkadaşlar istediğim kart kasarsa şu şekil olabilir:galeriye ok dedim 1-1,5sn sonra açacak]]]]]

Kart hepsiburada.com da olup,markası stormaxtır.ya 1gbstormax ya 512mb stormax

saygılarrrrr

xrz

Üye
kingstom mmc plus 1 gb aldım paşa paşa kullanıyorum herkese tavsiye ederim arkadaş bence sen internetten araştır hızı falan nasıl çünkü tüm hafıza kartlerı aynı değildir

hzrcn

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım dv-rs ve memory stick den anlarım ama bu??yani bi link atıver kardeş marka model olarak...

şimdiden sağol

RockFord Fosgate

Üye
walla 6630 fılan deseydın kasmaz derdım ama 6600 kasar 1gbta haberın olsun!!!

Gokhan43

Gokhan43

Üye
6600 için bence en ideal 512 MB

Ben riske atmazdım şahsen

RockFord Fosgate

Üye
bende ıslemcısı yavas cunku 1gb kaar al 512 keyfıne bak!!

cmert

cmert

Üye
hadi sx1 olsa kasmaz ama 6600 a 1GB extra large

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
usta 6600 sonucta 256 ustune cıkma derım çok aşırı yawaşlamıcak o kesin ama 1gblık ne kurcaksın telefona mp3 atsan mono calcak kesmicek 1gblık oyun programda kurulmaz telefona

undead1

Üye
kendimden örnek veriim valla ben tahtakale ist. dan aldım markası felan da yok 35mil 512 aldım 1aydır kullanıyorum bi sorun yok 80mil da 1gb lık bulmuştum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...