6600 Font Değiştirmek?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

deli12

Üye
    Konu Sahibi
6600 Font Değiştirmek?
Bir arkadaşımız forumlarda s60'larda font değiştirmekle ilgili bilgiler vermişti ancak forumlarda arama yapmama rağmen bulamadım, font değiştirme işleminin nasıl yapıldığını bilen arkadaşlardan yardımcı olurlarsa sevinirim...

cmert

cmert

Üye
<div class='quotetop'>(deli12 &#064; Nov 21 2005, 11&#58;20 PM) [post=212548]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Bir arkadaşımız forumlarda s60&#39;larda font değiştirmekle ilgili bilgiler vermişti ancak forumlarda arama yapmama rağmen bulamadım, font değiştirme işleminin nasıl yapıldığını bilen arkadaşlardan yardımcı olurlarsa sevinirim...
[/b][/quote]

önce dosya yöneticiden c/system klasörüne fonts diye bir klasör açacaksın.sonra istediğin .gdr uzantılı fontu bu klasdörün içine atacak.tel kapayıp açacaksın.silmek istediğin zamanda fonts adlı klasöre başka ad verip sileceksin.ad değiştirmezsen fonts klasörünü silemezsin.ben sx1 imde 6630 fontunu kullanıyorum.çok hoş doğrusu.

blackeye106

Üye
:mahcup:yha bn hiç bişey yapamıom

kenanbaba

Üye
yaw bu csistemi neresi yaw

karopy

Üye
telefonun c sistemini bulabilmek için ilk önce fexplorer gibi dosta yöneticisi programın olması gerekiyo

sevbani

sevbani

Üye
sağolasın kardeş ellerine sağlık yahu ne zamandır ğraşıyordum bunun için allah sendn razı olsun

hudooo

Üye
bu font ne oluyor ve ne işe yarıyor

tuncay12345

Üye
ya ben s60 kullanıyorum telefonumun fonunu değiştirdim ama bir daha eski fonuna getiremedim lütfen yardım.şimdiden teşekkürler

İMAM-HATİPLİ

İMAM-HATİPLİ

Üye
usta internette font silme programları var oradan telefona yükleyip fontu silebilirsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt