6600 Da Radyo Dinlemenin Bir Yolu Var Mı?

Sponsorlu Bağlantılar

VURALUNAL

Üye
    Konu Sahibi
6600 Da Radyo Dinlemenin Bir Yolu Var Mı?
arkadaşlar 6600 da radyo dinlemek istiyorum bi yolu varmı bunu yapmanın ?

Haberci

Haberci

Üye
6600 da tabii ki var ( dosyalardan radyo programını indireceksin ) ama internete bağlanmak şartıyla o da çok kontör harcamana sebep olur veya faturalıysa astarı yüzünü geçer.Bunun dışında şu ana kadar böyle bir uygulama çıkmamıştır. Bi de kulaklıklı radyolar var onu da kullanabilirsiniz ... Bilginize.
Ayrıca; forumlarda arama moturunda aratsaydınız daha iyi olur bilgilenirdiniz.Arama motorunu bilmedikleriniz ve konu açmadan önce bi araştarınız.Teşekkürler...

jackjack

jackjack

Üye
tek yolu radyolu kulaklık

VURALUNAL

Üye
    Konu Sahibi
@Haberci dostum doğru sölüyosun kusura bakma forumun acemisiyim arama yapmadan açtım konuyu şimdi arattım bi ton şey çıktı

bjknemesis

Üye
yalnız sadece internet radyo teldede bulunsa internete gerek kalmazdı yani genel olarak 6600da radyo desteklenmiyo

mevlut

Üye
benide uyuz ediyo zaten ne olurdu şu merette bide radyo olsaydı hep ariyorujm ama baklım

ibonline

ibonline

Üye
<div class='quotetop'>(mevlut &#064; Dec 7 2005, 12&#58;58 AM) [post=223456]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
benide uyuz ediyo zaten ne olurdu şu merette bide radyo olsaydı hep ariyorujm ama baklım
[/b][/quote]
arkadasım radyo yazılımla hallolucak bir iş değil
gerekli olan donanım telefon üzerinde yok ve böyle bişeyde yazılımla olmaz
tek cözüm radyolu kulaklıktır gprs radyoları vardır onlarda ses kalitesi kötü uygulamaları pahalı olan servislerdir ve Türkce yayın destekleride yoktur...

Rich_Toff

Üye
kulalklık

hacked_bysamet

hacked_bysamet

Üye
bencede ulna herşeyi yapmışlar radyo koymamişlar

COVBOY

Üye
helal

worldcild

Üye
paylasım için cok tesekkürler emeğe saygı lütfen arkadaslar

ramazan12345

ramazan12345

Kapalı Hesap
kardesim bekle yakında gprs siz radyo yapacaklar artik 2 sene mi 3 sene mi gecer bilemem:(

ramazan12345

ramazan12345

Kapalı Hesap
maxicep
bitanesin:yuru

**polo**

Üye
VALLA BEN COK UGRASTIM AMA BULAMADIM:sn:

elmyra

Üye
ya arkadaslar yalan olmasın bir yerde okumuştum sx1 telefonda orjinalındeki radyoyu bilgisayara bağlamak yada dosya yöneticisi yardımıyla 6600 a atılıyormuş ve internetsiz kulllana biliyormusunuz ama o yazıyı bulup tam olarak sizinle paylaşayım ...:(:(:(

elmyra

Üye
Birde böyle bişey buldum
kesinlikle alıntıdır ve yapan arkadaş çalıştığını söylüyor

ALINTI

ORJİNAL NOKİA RADYO PROGRAMI (GPRS KULLANMAMAKTADIR) S60 SERİSİ İÇİNDİR..
Arkadaşlar öncelikle telefona FExplorer programını telefonuna kuruyoruz daha sonra
FMRadio dosyasını telefona istediginiz şekilde (bluetooht yada datakablosu ile) sonrasında
gönderdimiz dosyayı eger bluetooht la attıysak mesaj(inbox) bölümünden z/system/apps içine yapıştırıyoruz.
Daha sonra ise telefonu kapatım açıyoruz ve menu tuşuna bastımızda en altta radio diye bir uygulama olarak gözükcektir
eger yapıştır dedinizden sonra not done:-21 hatası verirse c/ veya E/ yükleye bilirsiniz

programı yeniden yükledim buda linki

umarım yardımcı olur dosyanın içinde ayrıntılı açıklaması varr :utan:utan:utan:utan

Bu saatte imkanın olmadı bende N 73 te ve kardeşimdeki 6600 da deneyip olup olmadıını yarın yazarım

pesyedi

Üye
abicim olmuo yav fm radio geliyor menüye ama açılmıo keşke açılsa yardım ediiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin

ramazan12345

ramazan12345

Kapalı Hesap
ya kardes ben cok ugrastim yalan bunlarin hepsi

gelsomino

gelsomino

Üye
helal olsun

ahmet07_67

ahmet07_67

Üye
ben internetten indirdim ama calısmadı