.. 6600 da net uzerınden ındıılen dosyanın nereye kaydedılecegı sorununun cozumu nedır lutfen ? ...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yunus5055

yunus5055

Üye
    Konu Sahibi
.. 6600 da net uzerınden ındıılen dosyanın nereye kaydedılecegı sorununun cozumu nedır lutfen ? ...
:hmmm ... evet arkadaslar sorunum su ornegın net uzerınden herhangı bır dosya ındırdıgımde mesela vıdeo dırek realone playerda acıyo ve dosya bu programın konumuna kaydedılıyor dıyo bu konumda tel hafızası yanı c oluyo ... ama telın toplam hafızası 5 mb zaten bu yuzden daha yuksek boyutlu dosyaları ındıremıyorum ... bu konumu degıstırebılırmıyız acaba bı yardım ... ve bıde sıs dosyası ındırdıgımde ram e bır kopyası olusuyo ve ram 1.4 mb ve bundan dolayı daha yuksek boyutlu sıs oyunlarını ındıremıyorum bunun da bır cozumu varmı ? ... bıde zıp dosyalarını netten ındırdıgımde acılmıyo ama benım xplore ve zıpman vs zıp dosyalarını acabılecek programım var yanı ıstedıgım zıp dosyalarını ve dıger butun ındırılıpte telın kendı programlarında actıgı seylerı xploreye yonlendırebılırmıyız .... lutfen bılgı sahıbı olan varsa bı yarrrrrddddddddıııııııııııımmmmmmmm ....:allalla:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt